almeria

Situaţie fără precedent pentru Ianis Hagi! Borna negativă pe care a atins-o fiul „Regelui”, după ultimul meci al lui Alaves
La Liga • 27 ianuarie, 9:59

Scandal uriaş după Real Madrid – Almeria 3-2: „Am fost jefuiţi” / „Cineva a decis că nu avem voie să câştigăm pe Bernabeu”
La Liga • 21 ianuarie, 21:44

Real Madrid, remontada de poveste cu ultima clasată! A obţinut victoria în minutul 90+9 după un meci nebun pe Bernabeu
La Liga • 21 ianuarie, 20:05

Xavi şi-a pus jucătorii la zid, după victoria chinuită a Barcelonei: „Fie alergăm ca animalele, fie nu câştigăm nimic”
La Liga • 21 decembrie, 10:17

Ianis Hagi a ratat uluitor un penalty pentru Alaves! Execuţie dezamăgitoare pentru fiul „Regelui”
La Liga • 5 noiembrie, 15:55

Cele mai tari dueluri ale serii sunt AICI. Toulouse – PSG, 1-1. Manchester City – Newcastle 1-0. Mbappe, gol la revenire
Fotbal extern • 19 august, 23:40

Karim Benzema a reușit un „hat-trick” în prima repriză cu Almeria! Madrilenii au făcut spectacol în La Liga
La Liga • 29 aprilie, 20:32

Barcelona, înfrângere rușinoasă în Spania! Catalanii lui Xavi au fost învinși de Almeria și lupta pentru titlu este relansată
Fotbal extern • 26 februarie, 21:47

Gerard Pique, aclamat de 90.000 de fani la ultimul meci pe Camp Nou! Fundașul Barcelonei a izbucnit în plâns! Discurs copleşitor: „M-am născut aici şi voi muri aici!”
La Liga • 6 noiembrie, 0:04

Gerard Pique, gest superb la ultimul meci pe Camp Nou! Ce a făcut fundașul în Barcelona – Almeria
La Liga • 5 noiembrie, 22:30

LIVE BLOG | Gerard Pique, titular în Barcelona – Almeria 2-0. Napoli a făcut „remontada” cu Atalanta. Erling Haaland, decisiv pentru Manchester City
Fotbal extern • 5 noiembrie, 22:30

VIDEO | Golul începutului de an! Un fotbalist crescut de Manchester United, execuţie fabuloasă de la 60 de metri
Fotbal • 8 martie, 10:31

Donaţie uriaşă făcută de patronul unui club din Spania. Şeicul va ajuta toţi locuitorii oraşului să îşi facă vaccinul anti Covid-19
Fotbal • 28 noiembrie, 8:14

Ronaldinho, prima apariție publică după ce a ieșit din închisoare. Mesajul fostului jucător
Diverse • 22 mai, 12:53