backa topola

Fotbal • pe 27.09.2020 la 12:55

FCSB trebuie să se descurce o lungă perioadă fără "Mbappe" Coman. Noi detalii despre accidentarea suferită de atacantul roș-albaștrilor

• Florinel Coman a suferit o entorsă în Serbia
  • Informațiile oferite de oficialii de la FCSB
Fotbal intern • pe 18.09.2020 la 23:29

Dan Petrescu, uluit de meciul ireal al celor de la FCSB: "Nimeni nu a mai văzut aşa ceva! Nu aţi văzut ce puternici au fost?!"

• Dan Petrescu a vorbit despre meciul celor de la FCSB
  • Astra - CFR Cluj 0-2
  • Echipa lui Petrescu e noul lider din Liga 1
Fotbal intern • pe 18.09.2020 la 09:28

Au scris istorie! Backa Topola - FCSB, direct în cartea recordurilor. Nu s-a mai întâmplat așa ceva în Europa

• FCSB a intrat în istoria fotbalului
  • Backa Topola - FCSB 6-6 (4-5)
Fotbal • pe 18.09.2020 la 08:57

"Nu e ușor să știi că ai Covid-19. S-au trezit de 5-6 ori pe noapte". Mihai Pintilii, dezvăluri despre momentele dramatice din Serbia

• A fost focar de infecție la FCSB
  • Nouă jucători au fost testați pozitiv cu coronavirus
  • Declarațiile oferite de Mihai Pintilii
Fotbal • pe 18.09.2020 la 08:33

Mihai Stoica, promisiune nocturnă și atac la contestatari! "După ce voi învinge acest virus parșiv..."

• FCSB a primit 6 goluri de la Backa Topola
  • Decizia luată de directorul sportiv al roș-albaștrilor
Fotbal intern • pe 18.09.2020 la 00:22

13 cu ghinion pentru FCSB. Defensiva roş-albaştrilor, "şvaiţer" timp de 120 de minute. Gafe incredibile!

• Sârbii au înscris două goluri când erau în dublă inferioritate numerică
  • Erori incredibile în apărarea roş-albaştrilor
Fotbal intern • pe 18.09.2020 la 00:05

Backa Topola - FCSB 6-6 (4-5). Meci pentru istorie! Roș-albaștrii obțin o calificare eroică. Ducan, înger și demon! Man, omul meciului

• FCSB a fost decimată de COVID-19
  • FCSB s-a calificat în turul trei preliminar din Europa League
Fotbal • pe 17.09.2020 la 22:40

Defensiva lui FCSB, făcută şah mat în primul sfert de oră. Sârbii au profitat de improvizaţiile făcute de Pintilii

• FCSB, de nerecunoscut în startul meciului
  • Roş-albaştrii au încasat două goluri în 14 minute
Fotbal • pe 17.09.2020 la 17:25

Chiar şi rivalii îi plâng de milă lui FCSB. Reacţia impresionantă a lui Dan Petrescu. "Dacă se va califica, ar fi ceva unic!"

• FCSB are numai 14 jucători disponibili
  • Este focar de infecţie cu Covid-19 în lotul roş-albaştrilor
  • Backa Topola - FCSB, 22:00, LIVE TEXT pe as.ro
Fotbal • pe 17.09.2020 la 11:27

Cum va arăta ce a mai rămas din FCSB pentru meciul cu Backa Topola! Problema uriaşă a roş-albaştrilor

• Nouă jucători au fost depistați pozitiv cu noul coronavirus
  • Aproape întreg staff-ul tehnic este în aceeași situație
Fotbal intern • pe 16.09.2020 la 19:17

Coronavirusul a făcut ravagii la FCSB! Vintilă găseşte echipa într-o situaţie disperată: fără căpitan şi cu o gaură mare în apărare

• Coronavirusul a făcut ravagii la FCSB
  • Ce echipă ar putea trimite Vintilă
Fotbal intern • pe 16.09.2020 la 08:26

Vestea primită de FCSB de la UEFA, după ce aproape tot staff-ul are coronavirus! Cine va putea da indicații

• FCSB a fost lovită de COVID-19
  • FCSB va juca în turul doi preliminar din Europa League
  • Backa Topola - FCSB, joi, ora 22:00, live text pe antenasport.ro
Fotbal • pe 15.09.2020 la 21:13

Sârbii nu se consideră favoriţi după cazurile de Covid-19 de la FCSB. "Întâlnim unul dintre cele mai mari cluburi din Balcani"

• Focar de infecţie la echipa lui Gigi Becali
  • Toni Petrea şi Andrei Miron au coronavirus
  • Backa Topola - FCSB, joi, 22:00, LIVE TEXT pe antenasport.ro
Fotbal intern • pe 14.09.2020 la 09:22

EXCLUSIV | Decizie surprinzătoare luată de staff-ul FCSB după înfrângerea cu Voluntari

• Backa Topola - FCSB, joi, 17 septembrie
  • Când va pleca FCSB în Serbia
Fotbal intern • pe 10.09.2020 la 10:02

Martinovic a spus totul despre viitorul adversar al celor de la FCSB în Europa League. Cine este Backa Topola

Fotbal intern • pe 31.08.2020 la 15:02

Cine este Backa Topola, adversara FCSB din al doilea tur preliminar al Europa League. Cine sunt vedetele echipei şi ce staruri au jucat în trecut