braga

„Magician!” Ianis Hagi nu a fost uitat de scoţieni, la 4 ani distanţă de la meciul în care a fost decisiv la Rangers
Fotbal extern • 21 februarie, 16:50

Gil Vicente – Vizela a fost în AntenaPLAY! Toate rezultatele etapei a 21-a din Liga Portugal
AntenaPLAY • 13 februarie, 17:45

FC Porto, înfrângere șoc în Liga Portugal! Arouca a produs surpriza, live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 12 februarie, 22:05

Rio Ave – Estoril 1-1 și Braga – Chaves 1-1, în AntenaPLAY. Seara remizelor în Liga Portugal
AntenaPLAY • 31 ianuarie, 23:00

Braga – Estoril 1-1 (6-5 d.l.d). Braga a câştigat dramatic Cupa Ligii Portugaliei, la penalty-uri, exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 27 ianuarie, 22:50

Braga – Estoril, sâmbătă, 21:45, LIVE VIDEO în AntenaPLAY! Finala Cupei Ligii Portugaliei se anunță a fi memorabilă
Fotbal extern • 25 ianuarie, 10:28

Braga – Sporting 1-0 a fost în AntenaPLAY! Braga s-a calificat în finala Cupei Ligii Portugaliei
AntenaPLAY • 23 ianuarie, 23:33

Guimaraes – Estrela 3-0 a fost LIVE în AntenaPLAY! Chaves – Rio Ave 0-0, în Liga Portugal. Rezultatele serii
AntenaPLAY • 22 ianuarie, 0:30

Cupa Ligii Portugaliei Final Four e exclusiv în AntenaPLAY. Programul complet
Fotbal • 21 ianuarie, 20:51

FC Porto – Moreirense 5-0 şi Casa Pia – Farense 1-3, în AntenaPLAY. Recital de goluri în Liga Portugal! Luptă încinsă la titlu
AntenaPLAY • 20 ianuarie, 23:50

Braga – Guimaraes 1-1 a fost LIVE în AntenaPLAY! Rezultat decis la ultima fază cu un gol fabulos! Rezultatele zilei sunt AICI
AntenaPLAY • 6 ianuarie, 23:59

Nacional – Braga 1-3, în AntenaPLAY! Braga a obţinut calificarea în semifinalele Cupei Ligii Portugaliei
AntenaPLAY • 22 decembrie, 23:58

Conducerea lui Braga nu s-a abţinut după înfrângerea cu Benfica! Faza controversată invocată de gazde după derby
AntenaPLAY • 18 decembrie, 9:23

Braga – Benfica 0-1. Tengstedt a dus-o pe campioană pe primul loc în clasament. Show total în AntenaPLAY
Liga Portugal • 17 decembrie, 22:29

Arouca – Rio Ave 2-2 a fost LIVE în AntenaPLAY! Rezultatele zilei din Liga Portugal
AntenaPLAY • 10 decembrie, 20:45

Real Madrid şi Bayern, calificate în optimi! Nebunie la FC Copenhaga – Manchester United. Rezultatele serii din Champions League
Liga Campionilor • 9 noiembrie, 0:07

Chaves – Benfica 0-2 şi Famalicao – Gil Vicente 3-1. Banza a reuşit un hat-trick în 7 minute în Braga – Portimonense 6-1
AntenaPLAY • 5 noiembrie, 0:15

Arouca – Moreirense 0-1, în AntenaPLAY. Etapa a noua din Liga Portugal a început cu un duel foarte disputat
AntenaPLAY • 28 octombrie, 0:14

Bucuria nebună a fanilor după ce Braga a câștigat în prelungiri meciul cu Rio Ave. A fost spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 8 octombrie, 8:33

Union Berlin – Braga 2-3! Nemţii au condus cu 2-0, dar oaspeţii au lovit decisiv în prelungiri
Liga Campionilor • 3 octombrie, 22:01

Estrela – Braga 2-4, în AntenaPLAY. Spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 29 septembrie, 0:00

Liga Portugal, în AntenaPLAY. Braga – Boavista 4-1, în meciul serii! Benfica, victorie importantă.Toate rezultatele, AICI
AntenaPLAY • 25 septembrie, 0:28

Liga Portugal a fost LIVE VIDEO, în AntenaPLAY! Braga – Sporting 1-1! Porto, egal dramatic cu Arouca
AntenaPLAY • 4 septembrie, 0:30

Joao Moutinho a semnat cu Braga! Fostul jucător de la Monaco şi Wolverhampton se întoarce după 10 ani în Liga Portugal
AntenaPLAY • 26 august, 13:32

Braga – Panathinaikos 2-1, Maccabi Haifa – Young Boys 0-0 și Molde – Galatasaray 2-3, în play-off-ul UEFA Champions League
Liga Campionilor • 23 august, 23:59

Braga – Famalicao 1-2, în AntenaPLAY! Spectacol total în prima etapă a sezonului de Liga Portugal
AntenaPLAY • 12 august, 0:11

„Sper că vor juca finala!” Gică Hagi, cu ochii pe Rangers în semifinalele UEFA Europa League. Ce a spus despre Ianis Hagi
Europa League • 15 aprilie, 20:34

Făcut praf de Gigi Becali, Istvan Kovacs a fost pus la zid şi de portughezi, după Braga – Roma 0-2: "Nici în Sudan nu vezi aşa ceva!"
Fotbal extern • 19 februarie, 5:23

VIDEO | Un jucător a fost luat pe sus în careu, dar Istvan Kovacs a închis ochii! Scandal uriaș pentru arbitrul român în Europa League
Fotbal extern • 18 februarie, 19:24