claudiu keseru

VIDEO. Mirel Rădoi, veşti excelente înaintea preliminariilor CM 2022! După Ianis Hagi şi Mihăilă, au marcat Stanciu şi Keşeru. Reuşită superbă a atacantului lui Ludogorets
Fotbal extern • pe 07.03.2021 la 21:15

• Veşti excelente pentru Mirel Rădoi
  • Stanciu şi Keşeru au marcat
Olivier Giroud, în Atletico - Chelsea 0-1
Fotbal extern • pe 24.02.2021 la 08:54

Atletico Madrid - Chelsea 0-1 | Olivier Giroud a marcat un gol uriaş. "A durat cam mult până s-a luat decizia". Ce spune de bunul prieten Claudiu Keşeru

• Atletico Madrid - Chelsea 0-1. Olivier Giroud a marcat singurul gol
  • Giroud şi Keşeru au fost colegi în Franţa, la Tours
Gicu chiar a fost GROZAV! Hat-trick de senzaţie al românului, după ce a intrat pe teren în minutul 55
Fotbal extern • pe 20.02.2021 la 21:44

• Gicu Grozav, hat-trick de senzaţie
  • A marcat şi Keşeru
Claudiu Keșeru într-un meci de Europa League pentru Ludogoreț
Fotbal • pe 06.12.2020 la 21:59

A intrat și a marcat! Claudiu Keșeru, gol înscris în trei minute în Bulgaria. Ludogoreț, pe primul loc în clasament

• Slavia Sofia - Ludogoreț Razgrad 0-2
  • Claudiu Keșeru a marcat la 3 minute după intrarea pe teren
europa league
Fotbal extern • pe 26.11.2020 la 21:59

Napoli, victorie pentru Maradona. Mourinho, umilință pentru românii lui Ludogoreţ. Surprize la Rangers. Toate rezultatele

• Napoli, victorie pentru El Pibe D'Oro
  • Rangers, egalată pe final de meci
FOTO | Claudiu Keşeru, gest impresionant pentru bolnavii de Covid-19: "Mă simt fericit că am putut ajuta în acest fel"
Fotbal • pe 15.11.2020 la 16:39

• Claudiu Keşeru a donat plasmă
  • Mesajul atacantului român
radoi-romania
Echipa naţională • pe 10.11.2020 la 11:49

S-a lămurit misterul! Mirel Rădoi a dat cărțile pe față! De ce nu i-a luat la lot pe Ianis Hagi, Stanciu, Keșeru și Mitriță

• Explicațiile lui Mirel Rădoi
  • De ce nu a fost lăsat Man la tineret
Claudiu Keșeru după un meci din Europa League împotriva celor de la Ferencvaros
Fotbal • pe 09.11.2020 la 12:51

”Shots fired!” Performanță istorică pentru Claudiu Keșeru în Bulgaria. Mesaj indirect pentru selecționerul Rădoi

• Claudiu Keșeru a ajuns la 100 de goluri în Bulgaria
  • El nu a fost convocat pentru meciurile naționalei
Claudiu Keșeru în timpul meciului dintre Ludogorets și Tottenhan
Fotbal • pe 08.11.2020 la 21:12

”Killer” Keșeru lovește din nou! Atacantul român, dublă pentru Ludogoreț în ultimul meci de campionat

• Cludiu Keșeru, două goluri pentru Ludogoreț
  • El nu a fost convocat la națională
Reacţia lui Mirel Rădoi, după ce a văzut izbucnirea nervoasă a lui Keşeru: "Glumind, a înjurat unul din doi: ori pe mine, ori pe antrenorul lui"
Fotbal extern • pe 31.08.2020 la 10:28

• Claudiu Keşeru, reacţie nervoasă după un gol marcat
  • Cum a comentat Mirel Rădoi gestul atacantului
  • Keşeru nu a fost convocat la naţională
Mirel Rădoi a spus de ce nu i-a chemat pe Mitriţă şi Keşeru la naţională: "Era un risc prea mare"
Echipa naţională • pe 30.08.2020 la 15:32

• Alexandru Mitriţă şi Claudiu Keşeru nu au fost convocaţi
  • Explicaţiile lui Mirel Rădoi
Prima reacţie a lui Keşeru, după ce şi-a ieşit din minţi şi a înjurat ca la uşa cortului: "Trebuia să mă descarc"
Fotbal extern • pe 30.08.2020 la 13:45

• Claudiu Keşeru a început să înjure după gol
  • Explicaţiile atacantului român
Claudiu Keșeru
Fotbal extern • pe 30.08.2020 la 00:12

Claudiu Keșeru și-a ieșit din minți și a înjurat ca la ușa cortului după ultimul gol marcat în Bulgaria. A fost cu greu calmat de colegi

• Claudiu Keșeru a marcat un gol în meciul cu Etar
  • Atacantul român a fost declarat omul meciului
keseru
Fotbal extern • pe 28.08.2020 la 14:24

VIDEO | Keşeru e numărul 1! Rădoi l-a ignorat, dar UEFA l-a pus în top! Cel mai frumos gol al sezonului în Europa League

• Claudiu Keseru, golul sezonului în Europa League
  • Top 10 cele mai frumoase goluri din Europa League
keseru
Fotbal extern • pe 23.08.2020 la 14:23

Keşeru a trăit un adevărat coşmar în ultimele luni! Atacantul a fost infectat cu COVID-19! "Credeam că nu se mai termină calvarul"

• Keşeru ţinteşte un nou titlu cu Ludogoreţ
Claudiu Keșeru și-a prelungit contractul cu Ludogoreț. Prima reacție a atacantului român
Fotbal extern • pe 05.05.2020 la 19:35