erling haaland

Gladbach
Fotbal extern • pe 22.01.2021 la 23:38

Borussia Dortmund a uitat să mai câștige! După ce a răpus-o pe Bayern, Gladbach a mai făcut o "victimă". Haaland, “dublă” de consolare

• Monchengladbach - Dortmund 4-2
  • Dortmund, fără victorie de trei etape
Erling Haaland
Fotbal extern • pe 09.01.2021 la 21:29

Leipzig - Borussia 1-3 | Bijuterie de gol marcat de Erling Haaland. Tiki-taka Dortmund, la o fază în care norvegianul a driblat 4 jucători

• Erling Haaland, dublă cu Leipzig
  • Norvegianul a ajuns la cota 12 în acest sezon
Erling Haaland în timpul unui meci pentru Borussia Dortmund
Fotbal • pe 31.12.2020 la 13:15

Ar fi bomba începutului de 2021. Erling Haaland, promisiunea făcută fanilor Barcelonei. Suma uriașă pe care o poate încasa Dortmund

• Erling Haaland este dorit de marile cluburi ale Europei
  • Cum poate ajunge ”Călăul României” pe Camp Nou
Fotbal • pe 25.12.2020 la 12:59

”Nu pot să uit hat-trickul împotriva României!” Haaland și-a ales cele mai frumoase momente ale anului. Amintire inedită, contra tricolorilor

• Haaland a marcat trei goluri contra României
  • Norvegia ne-a învins cu 4-0 în Liga Națiunilor
Fotbal • pe 22.12.2020 la 17:24

Erling Haaland, gata să plece de la Dortmund! Anunțul făcut de legendarul Lothar Matthaus: ”Este o mașinărie. E pregătit”

• Erling Haaland este aproape de plecarea de la Borussia Dortmund
  • Ce cluburi îl vor pe ”călăul” României
Erling Haaland, Dortmund
Fotbal extern • pe 15.12.2020 la 18:47

Provocare inedită pentru Haaland! A ales şapte atacanţi mai buni decât el. Messi şi Neymar nu sunt pe listă!

• Erling Haaland a primit trofeul Golden Boy
  • Miercuri dimineaţa, 10:30, Alex Bourceanu este invitat la AS.ro LIVE
Jucătorii de la Borussia Dortmund
Fotbal • pe 12.12.2020 la 20:27

În ce Haal(and) au pierdut! Dortmund, călcată în picioare fără golgheterul său. Parcurs slab pentru echipa lui Lucien Favre

• Dortmund - Stuttgart 1-5
  • Echipa lui Haaland, un punct în ultimele trei etape
Fotbal extern • pe 08.12.2020 la 13:33

Real Madrid şi Barcelona, război total pentru transferul stelar al lui Erling Haaland. Anunţul făcut de Mino Raiola

• Erling Haaland este cotat la 100 de milioane de euro
  • Haaland a marcat 17 goluri în acest sezon
Erling Haaland, în timpul unui meci
Fotbal extern • pe 02.12.2020 la 13:43

Erling Haaland şi transferul stelar la Barcelona! Comisionul uriaş cerut de Mino Raiola

• Barcelona îl poate transfera pe Erling Haaland
  • Norvegianul de 20 de ani e cotat la 100 de milioane de euro
Erling Haaland şi Lucien Favre
Fotbal extern • pe 25.11.2020 la 09:05

De data asta a nimerit-o! "Câte ai dat, două?" Încă un dialog între Haaland şi Favre. Norvegianul i-a depăşit pe Ronaldo şi Zidane

• Erling Haaland a marcat 16 goluri în 12 meciuri, în Champions League
  • Norvegianul i-a depăşit deja pe Ronaldo şi Zidane
Cristiano Ronaldo e uriaş! Încă un record istoric al portughezului! Cum a fost ironizat CR7 de un adversar
Fotbal extern • pe 24.11.2020 la 23:14

• Cristiano Ronaldo, un nou record în Liga Campionilor
  • Haaland, de neoprit
Fotbal extern • pe 22.11.2020 la 14:09

Erling Haaland, dialog incredibil cu antrenorul Favre după cele 4 goluri marcate: "Mi-a zis 'Câte ai dat? Ai dat trei?' și i-am răspuns 'Nu, patru. Doar patru, pentru că m-ai înlocuit'"

• Erling Haaland a câştigat trofeul Golden Boy
  • Norvegianul de 20 de ani e cotat la 80 de milioane de euro
Bestiile s-au dezlănţuit! Haaland, patru goluri într-o singură repriză! Ronaldo, două goluri în 5 minute
Fotbal extern • pe 21.11.2020 la 23:06

• Haaland, 4 goluri într-o singură repriză
  • Ronaldo, dubla împotriva echipei lui Răzvan Marin
Fotbal extern • pe 21.11.2020 la 11:11

Erling Haaland a devenit noul Golden Boy! Starul care a înscris un hat-trick în poarta României l-a învins pe Ansu Fati

• Norvegianul, cel mai bun tânăr jucător din Europa
  • Erling Haaland nu a putut veni în România
Erling Haaland în duel cu Jerome Boateng
Fotbal • pe 16.11.2020 la 21:14

Dortmund, gata de un scandal internațional cu Norvegia pentru Haaland: ”Pe pământ german se aplică legea germană!”

• România - Norvegia, anulat după un caz de COVID-19 la nordici
  • Echipele de club refuză să respecte cerințele norvegienilor
Erling Haaland a marcat în meciul tur cu România
Fotbal • pe 15.11.2020 la 17:46

Haaland ar putea veni, în cele din urmă, în România. Scenariul dorit de Mirel Rădoi, în care îşi poate lua revanşa cu Norvegia

• Nordicii nu au făcut deplasarea în România
  • Reacţia lui Mirel Rădoi
Erling Haaland într-un meci pentru Dortmund împotriva lui Bayern
Fotbal • pe 14.11.2020 la 19:36

Tatăl lui Haaland acuză autoritățile din Norvegia care nu lasă echipa națională la București: ”Este o rușine pentru fotbal”

• România - Norvegia ar putea fi amânat
  • Tatăl lui Haaland acuză autoritățile
Mirel Rădoi îl aşteaptă pe Haaland în România: "Avem o revanşă de luat! Nu ne este teamă în cazul unei infecţii majore în lotul Norvegiei"
Echipa naţională • pe 14.11.2020 la 16:51

• Naţionala Norvegiei nu a fost lăsată să decoleze spre România
  • Rădoi vrea revanşa cu naţionala lui Haaland
Fotbal • pe 13.11.2020 la 23:47

Barcelona și Real Madrid se bat pe Haaland! Dacă va fi din nou ”călăul” tricolorilor, va grăbi cel mai așteptat transfer

• România - Norvegia, duminică, 21:45, LiveText pe AS.ro
radoi-romania
Echipa naţională • pe 10.11.2020 la 10:56

Mirel Rădoi vrea revanșa cu Norvegia și știe cum îl poate opri pe Haaland: ”Punem un sniper în tribună” :)

• Ce spune selecționerul de Haaland
  • Programul României în luna noiembrie
Erling Haaland se bucură după golul marcat în minutul 90+1 împotriva lui Zenit, în meciul din UEFA Champions League
Fotbal • pe 03.11.2020 la 12:12

Haaland, la Liverpool! Anunțul momentului vine din Germania. ”Robotul” norvegian, văzut drept starul următorilor zece ani

• Erling Haaland este dorit de marile cluburi ale lumii
  • El este dat ca sigur în Premier League
Fotbal • pe 29.10.2020 la 10:44

Erling Haaland, performanță impresionantă în UEFA Champions League! Ce a reușit ”călăul” României în meciul cu Zenit

• Borussia Dortmund - Zenit 2-0
  • Erling Haaland, record impresionant în Champions League
Fotbal • pe 15.10.2020 la 16:05

Erling Haaland a dat recital împotriva României și poate câștiga Golden Boy. Se luptă cu Ansu Fati și Vinicius Junior

• 20 de ani are atacantul norvegian
  • Haaland are o cotă de piață de 80 de milioane de euro
  • A înscris un hat-trick în poarta României
Haaland, Ajer și Odegaard într-un meci pentru Norvegia
Fotbal • pe 11.10.2020 la 23:00

Petrecere cu suc și apă! Cum au sărbătorit ”călăii” României în vestiar. Haaland a luat mingea jocului umilinței de la Oslo

• Norvegia - România 4-0
  • Haaland a înscris un hat-trick
Haaland
Fotbal • pe 11.10.2020 la 20:32

De ce ne-a fost frică nu am scăpat. Erling Haaland s-a distrat cu defensiva lui Rădoi! Starul Norvegiei a dat recital

• Haaland a reușit un hat-trick împotriva României
  • Atacantul de 20 de ani are o cotă de piață de 80 de milioane de euro
Echipa naţională • pe 10.10.2020 la 14:02

Doborâți de Sigurdsson, tricolorii au deja coșmaruri și cu Haaland. "Este un atacant de clasă mondială"

• Haaland este golgheter în Liga Națiunilor
  • Norvegia - România, duminică, 19:00, LIVE TEXT pe AS.ro
Fotbal intern • pe 27.06.2020 la 11:35

Atacantul din Liga 1 care e comparat cu Haaland. Are cota de piaţă de 205 ori mai mică

• 8 goluri a marcat atacantul în Liga 1, în acest sezon
  • Erling Haaland e cotat la 72 de milioane de euro
  • Vârful din Liga 1 are o cotă de piaţă de 350.000 de euro
Fotbal extern • pe 13.06.2020 la 18:47

VIDEO S-a întors Haaland. "Maşinăria de goluri" a marcat la ultima fază şi antrenorul Borussiei Dormund s-a accidentat în timp ce sărbătorea

• Erling Haaland a marcat al 11-lea gol al sezonului, în Bundesliga
  • Haaland este cotat la 72 de milioane de euro
  • Lucien Favre s-a accidentat când sărbătorea golul
Erling Haaland sărbătorește marcarea unui gol
Fotbal intern • pe 18.05.2020 la 19:43

Cum a putut rata Juventus un atac stelar Ronaldo - Haaland! Motivul incredibil, dezvăluit de Raiola

• Erling Haaland putea ajunge la Juventus
  • Norvegianul e cotat la 72 de milioane de euro
  • Haaland, peste Ronaldo și Messi
Fotbal extern • pe 16.05.2020 la 17:37

VIDEO Ce pandemie? Erling Haaland s-a întors! A marcat un super-gol în marele derby Dortmund - Schalke