gaz metan

LIVE SCORE | Gaz Metan - FC Voluntari 0-0. Lupta din play-out, mai "încinsă" ca niciodată
Fotbal intern • acum 29 de minute

• Gaz Metan - FC Voluntari, LIVE SCORE pe AS.ro
  • Lupta din play-out, mai "încinsă" ca niciodată
Viitorul
Fotbal intern • pe 12.04.2021 la 22:26

Viitorul - Gaz Metan 0-2. Dezastru la echipa lui Hagi și Popescu. Constănțenii "tremură" alături de Dinamo

• Viitorul - Gaz Metan 0-2
  • Trei înfrângeri consecutive pentru Viitorul
Sepsi
Fotbal intern • pe 21.03.2021 la 15:32

Sepsi - Gaz Metan 1-1. Două goluri din penalty. Oaspeţii au egalat în inferioritate numerică. Scandal legat de arbitraj

• Sepsi - Gaz Metan 1-1
  • Covăsnenii, calificaţi în play-off
Olimpiu Moruţan, FCSB
Fotbal • pe 07.03.2021 la 22:47

FCSB - Gaz Metan 1-0 | Provocarea lui Moruţan pentru CFR Cluj. "O să vedem cine e mai bun în meciul direct". Ce a spus despre Gigi Becali

• FCSB - Gaz Metan 1-0
  • Moruţan, pasă de gol
Florin Tănase, FCSB
Fotbal intern • pe 07.03.2021 la 21:40

FCSB - Gaz Metan 1-0. Victorie dramatică! Florin Tănase a marcat în minutul 90+2. A fost primul şut pe poartă al roş-albaştrilor, care sunt din nou lideri

• Tănase a adus victoria
Toni Petrea
Fotbal intern • pe 06.03.2021 la 14:18

FCSB - Gaz Metan Mediaş | Toni Petrea nu mai acceptă niciun pas greşit. Anunţul făcut la conferinţa de presă. "Le-am atras atenţia!"

• FCSB - Gaz Metan se joacă duminică
  • Echipa lui Petrea e lider în Liga 1
FC Botoşani, Gaz Metan, Liga 1
Fotbal • pe 15.02.2021 la 15:55

FC Botoşani - Gaz Metan 2-1. Spectacol în Moldova! Două goluri într-un minut. "Messi al Siriei", Al Mawas, a fost din nou decisiv!

• FC Botoşani - Gaz Metan 2-1
  • Victorie uriașă pentru echipa lui Marius Croitoru
Chindia
Fotbal intern • pe 07.02.2021 la 19:50

Gaz Metan - Chindia Târgoviște 1-0. Ronaldo de la Mediaş a adus victoria din penalty. Teja, prima victorie după revenirea la Mediaş

• Gaz Metan - Chindia Târgoviște 1-0
  • Duel între două pretendente la play-off
Hermannstadt
Fotbal intern • pe 03.02.2021 la 14:38

Hermannstadt – Gaz Metan 1-1. Mihai Teja a debutat cu o remiză pe banca medieşenilor. Chamed l-a ajutat cu o super-execuţie!

• Hermannstadt - Gaz Metan, Live Score pe AS.ro
  • Gaz Metan vrea în play-off
Clinceni
Fotbal • pe 30.01.2021 la 12:09

Gaz Metan - Academica Clinceni 1-1. Remiză la Mediaș! Duel echilibrat între două echipe care vor în play-off

• Gaz Metan - Academica Clinceni 1-1
  • Remiză înregistrată la Mediaș
Gaz Metan
Fotbal intern • pe 24.01.2021 la 17:29

Gaz Metan – Poli Iași 2-1. Gazdele au marcat de două ori în trei minute şi l-au făcut pe Daniel Pancu să se ia cu mâinile de cap. Mediaş, la trei puncte de play-off

• Gaz Metan - Poli Iași 2-1
  • "Moldovenii", pe ultimul loc
FC Argeş, Gaz Metan, Liga 1
Fotbal intern • pe 17.01.2021 la 16:55

FC Argeş - Gaz Metan 1-1 | Au marcat ambele goluri, dar au luat un singur punct! "Animalul" Costa, absent de la meci! Antrenorul portughez, suspect de Covid-19

• FC Argeş a condus-o pe Gaz Metan
  • Gazdele şi-au marcat şi în propria poartă
Gigi Becali
Fotbal intern • pe 12.01.2021 la 18:24

Gigi Becali mai ratează un jucător! Atacantul dorit de FCSB va ajunge în străinătate. "Unii cred că s-a întâlnit hoțul cu prostul"

• Gigi Becali ratează încă un transfer
  • Jucătorul va ajunge în străinătate
Budescu
Fotbal intern • pe 15.12.2020 la 20:35

Astra - Gaz Metan 3-0. Budescu a făcut show şi s-a distrat cu fundaşii adverşi! A înscris un gol şi a oferit două pase decisive

• Astra - Gaz Metan 3-0
  • Miercuri dimineaţa, 10:30, Alex Bourceanu este invitat la AS.ro LIVE
toni petrea
Fotbal intern • pe 23.11.2020 la 19:50

Gaz Metan Mediaș-FCSB 2-3. Trupa lui Petrea are șase victorii la rând și e pe primul loc! Golul victoriei, înscris în minutul 90

• Gaz Metan - FCSB 2-3
  • Olaru și Buș au marcat pentru FCSB
tanase man
Fotbal intern • pe 22.11.2020 la 14:38

FCSB a plecat la Mediaș fără 4 jucători. Ce le-a transmis Toni Petrea lui Tănase și Man

• Situația lui Florinel Coman
  • Gaz Metan - FCSB, luni, ora 21:00, live text pe AS.ro
uta
Fotbal intern • pe 09.11.2020 la 19:58

UTA - Gaz Metan 1-3. Hopa, Mitică! Cardoso a făcut show la Arad. Fostul jucător de la Napoli a reușit o dublă

• UTA - Gaz Metan 1-3
  • Dumitru Cardoso a fost omul meciului
Florin Prunea în timpul unui meci pe vremea când era manager general la Dinamo
Fotbal • pe 02.11.2020 la 08:05

”Să vadă și ei cum e!” Florin Prunea, acid la adresa campioanei după înfrângerea cu Mediaș. Ce a spus despre Dan Petrescu

• CFR Cluj - Gaz Metan Mediaș 1-2
  • Florin Prunea a precizat că și CFR a fost avantajată de arbitri
croitoru
Fotbal intern • pe 23.10.2020 la 18:13

Gaz Metan - Botoșani 1-2. Moldovenii, trei puncte nesperate. Nici măcar golul fabulos al lui Ronaldo nu i-a ajutat pe medieșeni

• Gaz Metan - Botoșani 1-2
  • Moldovenii au avut un om în plus pentru o jumătate de oră
  • Eurogol marcat de Ronaldo Deaconu
Jorge Costa
Fotbal intern • pe 29.09.2020 la 15:35

Oficial | Jorge Costa este noul antrenor de la Gaz Metan după despărţirea de Dusan Uhrin

• Jorge Costa a antrenat-o în 2011-2012 pe CFR Cluj
  • Ca jucător, Costa a câştigat Liga Campionilor cu Porto (2004)
Ilie Poenaru
Fotbal intern • pe 26.09.2020 la 14:40

Academica Clinceni - Gaz Metan 2-0. ”S-a ars Gazul!” Mediaș, prima înfrângere din acest sezon. Academica obține primul succes

• Academica Clinceni a obținut prima victorie în acest sezon
  • Prima înfrângere pentru jucătorii de la Mediaș
Gaz Metan - Dinamo
Fotbal intern • pe 22.09.2020 la 08:42

Nebunie în vestiarul lui Dinamo după prima victorie din "era spaniolă". Javi Reyes a filmat totul

• Dinamo s-a impus la Mediaş, cu 3-1
  • E prima victorie a "câinilor roşii" de la venirea spaniolilor
pancu
Fotbal intern • pe 12.09.2020 la 17:21

Poli Iaşi - Gaz Metan 1-4. Moldovenii au deschis repede scorul, dar s-au făcut de râs. Au primit goluri pe bandă rulantă!

• Poli Iaşi, opt goluri primite în ultimele două meciuri
  • Gafe uriașe în defensiva moldovenilor
Dusan Uhrin
Fotbal intern • pe 28.08.2020 la 16:00

Gaz Metan - FC Argeș 2-0. Uluitor! Două schimbări în primul minut al partidei. Gol senzaţional marcat de Cardoso

• Gaz Metan Mediaș FC Argeș 2-0
  • Gol senzaţional marcat de Cardoso
Becali l-a distrus în ultima vreme, Vînă i-a răspuns cu o nebunie de gol. Reuşită fabuloasă cu Gaz Metan
Fotbal intern • pe 25.07.2020 la 21:53

• Gaz Metan - FCSB live text pe antenasport.ro
  • Primul gol marcat de Vînă pentru FCSB în Liga 1
jucatori fcsb
Fotbal intern • pe 25.07.2020 la 21:00

Gaz Metan - FCSB 0-1. Vînă a adus victoria echipei sale! Roş-albaştrii au ratat de trei ori singuri cu portarul

• Gaz Metan - FCSB 0-1
  • Roş-albaştrii sunt pe 4 în Liga 1
Andrei Ivan, în tricoul Craiovei
Fotbal intern • pe 03.07.2020 la 22:08

Oltenii aşteaptă super-meciul cu FCSB după ce au urcat pe primul loc în Liga 1! "Trebuie să obţinem a cincea victorie"

• Universitatea Craiova a urcat pe primul loc în Liga 1
  • Pentru olteni, urmează meciul cu FCSB
jucatori craiova
Fotbal intern • pe 03.07.2020 la 21:25

Gaz Metan-Universitatea Craiova 1-2. "Arde" Bănia! Oltenii sunt pe primul loc, cu 4 etape înainte de finalul campionatului

• Craiova a urcat pe primul loc în Liga 1
  • Bergodi poate aduce titlul în Bănie
  • Oltenii au 38 de puncte
Mihai Stoica
Fotbal intern • pe 03.07.2020 la 14:04

Mihai Stoica, atacat de un rival din Liga 1. ”Asta e satisfacția mea!”

• Stoica, ironizat de un rival din Liga 1
  • Oficialul FCSB este activ pe rețelele sociale
  • FCSB e pe locul 4 în Liga 1
Dusan Uhrin
Fotbal intern • pe 30.06.2020 la 23:15

Se întâmplă în Liga 1! Gaz Metan a anunţat despărţirea de 8 jucători, în plin play-off

• 8 jucători pleacă de la Gaz Metan
  • Dusan Uhrin se gândeşte la sezonul viitor
Dusan Uhrin
Fotbal intern • pe 26.06.2020 la 23:14

Şi-au făcut treaba! Dusan Uhrin Jr nu are miză în acest play-off: "Eu sunt aici să pregatesc echipa pentru sezonul viitor"

• Dusan Uhrin i-a luat locul lui Edi Iordănescu la Mediaş
  • Gaz Metan nu are victorie în play-off
Bucuria jucătorilor de la Botoşani
Fotbal intern • pe 26.06.2020 la 19:41

Gaz Metan - FC Botoșani 0-2. Dugandzic e de neoprit în Liga 1. Accidentare pentru Sergiu Buş

• Dusan Uhrin rămâne în căutarea primului succes la Mediaș
  • Dugandzic a marcat primul gol al meciului
Becali a găsit vinovaţii după un nou titlu pierdut. Un jucător, desfiinţat: "Noi avem nevoie de gol şi el dă mingea la adversari"
Fotbal intern • pe 22.06.2020 la 08:15

• Gigi Becali, critici pentru un jucător de la FCSB
  • FCSB a ieşit din lupta pentru titlu
  • FCSB - Gaz Metan 2-2
Dusan Uhrin, antrenor Gaz Metan
Fotbal intern • pe 21.06.2020 la 22:20

Dusan Uhrin voia mai mult. Ce spune despre egalul cu FCSB și pe cine va susține în derby-ul din Cupa României

• Uhrin e neînvins în fața celor de la FCSB
  • FCSB a remizat cu Gaz Metan, scor 2-2
Vintilă crede în minuni: "Nu avem voie să abandonăm lupta la titlu!" Întrebarea la care a refuzat să răspundă
Fotbal intern • pe 21.06.2020 la 22:19

• Vintilă crede în titlu
  • Ce a spus despre Tănase
Florin Tănase şi-a luat adio de la titlu şi contestă eliminarea: "Nu trebuia să primesc primul galben!" Obiectivul din finalul sezonului
Fotbal intern • pe 21.06.2020 la 21:58

• FCSB, out din lupta la titlu
  • Florin Tănase afost eliminat
Mihai Stoica, manager general FCSB
Fotbal intern • pe 21.06.2020 la 21:55

FCSB-Gaz Metan 2-2. Final dramatic! Două goluri în prelungiri! Echipa lui Vintilă, OUT din lupta pentru titlu! MM Stoica şi-a pus mâinile în cap

• Gaz Metan a scos inextremis un punct pe Arena Națională
  • FCSB și Mediaș au oferit un meci spectaculos
  • Roș-albaștrii pierd orice șansă la titlu
Florin Tănase, înger şi demon! După golul fantastic, căpitanul celor de la FCSB a fost eliminat după ce a primit două galbene într-un singur minut
Fotbal intern • pe 21.06.2020 la 20:17

• Florin Tănase a marcat al 7-lea gol din acest sezon
  • FCSB - Gaz Metan e LIVE TEXT pe antenasport.ro
Imagine din meciul CFR-FCSB
Fotbal intern • pe 20.06.2020 la 17:15

Vintilă, încrezător înaintea meciului cu Gaz Metan. Ce spune despre lotul pe care îl are la dispoziție. ”Suntem FCSB, avem pretenții!”

• Vintilă, încrezător înainte de meciul cu Mediaș
  • Antrenorul roș-albaștrilor laudă prestația fotbaliștilor săi
  • FCSB joacă cu Gaz Metan duminică seara
Gnohere
Fotbal intern • pe 20.06.2020 la 15:56

FCSB îi poate găsi înlocuitor lui Gnohere la o rivală din play-off. Atacantul care nu se teme de Becali. ”Nu mai sunt un copil!”

• FCSB caută un nou atacant
  • Gnohere și-a reziliat contractul acum două săptămâni
  • Becali vreau un nou jucător de atac din sezonul viitor
Bogdan Andone
Fotbal intern • pe 15.06.2020 la 23:15

Bogdan Andone a vorbit despre viitorul său la Astra. Ce spune despre remiza cu Gaz Metan

• Andone, nemulțumti de remiza cu Mediaș
  • Ce spune despre contractul său
  • Tamaș, șanse mici să continue la Astra
Sergiu Buș
Fotbal intern • pe 15.06.2020 la 22:34

Sergiu Buș, bucuros după punctul obținut la Giurgiu. ”L-am felicitat pe antrenor, nu ne știe pe toți. Suntem ca o familie!”

• Buș a fost omului meciului
  • Atacantul a avut o bară în timpul partidei
  • Astra și Mediaș au remizat alb
Fotbal intern • pe 15.06.2020 la 22:21

Dusan Uhrin, prima reacție după egalul cu Astra Giurgiu. ”Nu am vrut să pierd meciul. 50 la sută din jucători au probleme fizice”

• Uhrin este mulțumit cu egalul de la Giurgiu
  • Antrenorul ceh a revenit astăzi în România
  • Uhrin a condus doar cinci antrenamente înainte de joc
Imagine din meciul Astra-Gaz Metan
Fotbal intern • pe 15.06.2020 la 20:52

FOTO | Intrare horror în meciul Astra-Gaz Metan! Cardoso, eliminat după un fault criminal

• Cardoso a făcut un fault grosolan
  • Italianul a fost eliminat de arbitrul Bîrsan
  • Astra joacă cu Mediaș în etapa a 3-a din play-off
Fotbal intern • pe 15.06.2020 la 19:18

Astra Giurgiu-Gaz Metan Mediaș 0-0. Gazdele nu au marcat niciun gol, deși au jucat în superioritate o repriză