EXCLUSIV | Anunț îngrijorător pentru Dinamo! ”Îi paște falimentul”. Nimeni nu mai crede în proiectul spaniolilor

Situaţie disperată la grupele de juniori de la Dinamo! "Mi-a spus cineva că la două echipe sunt doar șase mingi"

• Dinamo are o singură victorie în 8 etape, în Liga 1
  • Anamaria Prodan se amuză pe situaţia spaniolilor din Ştefan cel Mare
Ion Crăciunescu
Fotbal intern • pe 19.10.2020 la 08:28

Dinamo - Universitatea Craiova 0-1 | Verdictul specialistului după duelul Puljic - Constantin, care a decis derby-ul

• Craiova a ajuns la 7 victorii din 7 meciuri
  • Dinamo rămâne cu un singur succes în acest sezon
Bomba serii, detonată înaintea meciului cu Austria: "Hagi ar fi vrut să vină la națională, dar nu a fost chemat"
Echipa naţională • pe 14.10.2020 la 20:57

• Gică Hagi s-ar fi propus la națională
  • Dezvăluirea făcută de Ion Crăciunescu
Fotbal intern • pe 06.10.2020 la 08:46

Ion Crăciunescu la Dinamo! Încă o lovitură pregătită de spanioli. "Sunt dispus să vorbim"

• Ion Crăciunescu se va întâlni cu reprezentanţii lui Dinamo
  • Fostul mare arbitru are 70 de ani
anamaria
Fotbal intern • pe 29.09.2020 la 08:45

Anamaria Prodan, atac fără menajamente! ”Se plâng ca femeile la menopauză”. Ce a deranjat-o

• Crăciunescu și Iftime au acuzat Hermannstadt că fură
  • Anamaria Prodan le-a dat replica
CFR Cluj a cerut două penalty-uri în prima repriză! Verdictul lui Ion Crăciunescu

Fotbal intern • pe 04.06.2020 la 10:38

Laurenţiu Reghecampf, la Hermannstadt? "O speculaţie poate exista în acest sens"

• Anamaria Prodan este investitor la Hermannstadt
  • Reghecampf e antrenorul lui Al Wasl
Fotbal intern • pe 28.05.2020 la 11:01

Dezvăluirea incredibilă a lui Ion Crăciunescu! "Am arbitrat un blat. Am băgat fluierul în buzunar după 20 de minute. Voiau să mă dea afară"