irak

Moment incredibil la Cupa Asiei! Jurnaliştii au sărit să-l bată pe selecţioner, după ce naţionala lor a fost eliminată
AntenaPLAY • 30 ianuarie, 11:10

Qatar s-a calificat în sferturile Cupei Asiei, după victoria cu Palestina! Iordania, victorie dramatică, live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 ianuarie, 19:55

Iordania, calificare dramatică în sferturile Cupei Asiei, după un final nebun de meci! Revenire fabuloasă în prelungiri
AntenaPLAY • 29 ianuarie, 17:12
Video

Japonia – Indonezia 3-1 şi Irak – Vietnam 3-2 au fost în AntenaPLAY! Spectacol total în Cupa Asiei
AntenaPLAY • 24 ianuarie, 15:40

Iran şi Irak s-au calificat în optimile Cupei Asiei, LIVE în AntenaPLAY! Vietnam – Indonesia s-a încheiat 0-1
AntenaPLAY • 19 ianuarie, 21:30

Malaezia – Iordania 0-4 a fost în AntenaPLAY! Indonezia – Irak 1-3 și Coreea de Sud – Bahrain 3-1, la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 15 ianuarie, 21:35

Meci incredibil arbitrat de Istvan Kovacs! Românul a acordat 3 penalty-uri în finala Cupei Golfului. Golul victoriei, marcat în minutul 120+2
Fotbal extern • 19 ianuarie, 22:11

Valeriu Tiţă, românul umilit de şefii fostului club. A aflat că este dat afară de pe Facebook. "Nimeni nu m-a anunţat"
Fotbal extern • 19 ianuarie, 6:55