VIDEO | Denis Alibec și-a primit "botezul" la Kayserispor. A pățit-o ca Luis Suarez la Atletico Madrid!

• Va evolua alături de Silviu Lung și Cristi Săpunaru
  • Ce a pățit atacantul român la primul antrenament
Luis Suarez
Fotbal • pe 10.10.2020 la 17:57

Suarez acuză! ”Directorii nu m-au mai vrut la Barcelona pentru că eram prietenul lui Messi!” Un nou atac la conducerea catalanilor

• Luis Suarez a plecat în perioada de mercato de la Barcelona
  • El a ajuns la rivalii de la Atletico Madrid
Luis Suarez
Fotbal extern • pe 27.09.2020 la 19:09

Messi a avut dreptate! Canibalul Suarez a marcat două goluri şi a dat un assist în primele 20 de minute în tricoul lui Atletico

• Luis Suarez, irezistibil la debutul pentru Atletico Madrid
  • Două goluri şi un assist pentru Canibal.
Luis Suarez
Fotbal extern • pe 24.09.2020 la 09:31

OFICIAL | Luis Suarez s-a transferat la Atletico Madrid. A părăsit în lacrimi cantonamentul Barcelonei

• Luis Suarez semnează pe 2 ani cu Atletico Madrid
  • ”Canibalul” va avea un salariu de 9 milioane de euro pe an
Luis Suarez
Fotbal extern • pe 22.09.2020 la 16:38

Luis Suarez a comis-o şi poate avea de suferit. Parchetul din Perugia îl anchetează că a trişat la testul de italiană

• "Canibalul" are probleme cu legea
  • Testul trecut de Suarez a stârnit suspiciuni
  • Detalii din ancheta începută de autorităţile italiene
Luis Suarez
Fotbal extern • pe 17.09.2020 la 16:59

"Canibalul" Luis Suarez va muşca în tricoul lui Juventus. A aterizat deja la Perugia, pentru a-şi face paşaport italian

• Luis Suarez va obţine paşaportul italian
  • Juventus vrea să îi dea un salariu anual de 10 milioane de euro
suarez
Fotbal extern • pe 10.09.2020 la 10:54

S-a terminat telenovela Suarez! Atacantul a anunţat unde va juca sezonul următor

• 33 de ani are Luis Suarez
  • 28 de milioane de euro este cota sa de piaţă
  • Suarez a fost dorit de Juventus
Luis Suarez și Leo Messi
Fotbal • pe 06.09.2020 la 21:43

E gata! Luis Suarez s-a înțeles cu Juventus, chiar dacă Messi a anunțat că rămâne. Ce planuri are Barca pentru postul său

• Suarez a jucat șase ani la Barcelona
  • El s-a transferat aici de la Liverpool pentru 80 de milioane de euro
Luis Suarez
Fotbal • pe 13.08.2020 la 16:28

Luis Suarez, aproape de o despărţire de Barcelona! Ce echipă îl doreşte pe uruguayan.

Fotbal extern • pe 09.07.2020 la 01:13

Barcelona a trimis-o pe rivala Espanyol direct în liga a doua după un meci cu două eliminări. Luis Suarez a înscris golul prin care Barça încă mai speră la titlu

• Barcelona - Espanyol 1-0
  • Luis Suarez a devenit al treilea cel mai bun marcator din istoria Barcelonei
  • Ansu Fati a fost eliminat
Barcelona
Fotbal extern • pe 06.07.2020 la 01:04

Barcelona încă mai speră la titlu după un show total cu Villarreal! Supergoluri Suarez şi Griezmann, două assist-uri pentru Messi. Ansu Fati a intrat în istorie

• Villarreal - Barcelona 1-4
  • Barcelona e la 4 puncte în spatele lui Real Madrid
  • 4 etape mai sunt de disputat din La Liga
"Canibalul" Suarez muşcă din propriul antrenor: "Trebuie să îl întrebaţi pe el de ce nu câştigăm în deplasare"
Fotbal extern • pe 27.06.2020 la 21:09

• Celta Vigo - Barcelona 2-2
  • Catalanii pierd teren în lupta cu Real Madrid
  • Luis Suarez a reuşit o dublă
Celta Vigo - Barcelona 2-2. Ce nebunie! Dublă Luis Suarez, Iago Aspas egalează în minutul 89, din lovitură liberă
Fotbal extern • pe 27.06.2020 la 19:25