Real Madrid - FC Barcelona: 97-96. La fotbal! În ”El Clasico”!
Fotbal extern • pe 07.04.2021 la 12:20

• Meciul se va disputa pe stadionul ”Alfredo Di Stefano”
  • Catalanii nu au putut câștiga niciuna dintre ultimele trei partide: un egal și două înfrângeri
Primera Division. Echipă. Getafe. 450 de minute fără gol. Niciun șut pe poartă în trei meciuri!
Fotbal extern • pe 15.02.2021 la 14:15

• Antrenorul Bordalas spune că nu se gândește la demisie, nimeni nu i-a cerut asta
  • Ultimul gol marcat vine din 25 ianuarie, dar și atunci a fost o înfrângere cu 5-1
90 de ani de la cel mai mare "omor" suferit de FC Barcelona: 1-12 cu Athletic Bilbao. Bata a marcat șapte goluri!
Fotbal extern • pe 09.02.2021 la 12:22