var

„O batjocură!” Mihai Stoica cere ca VAR-ul să dispară din Liga 1! Oficialul FCSB-ului nu îşi mai revine după remiza cu Gică Hagi
Liga 1 • 6 februarie, 23:58

Sistemul VAR a anulat un gol după 7 minute de analiză, în FCSB – Farul. Au fost scene incredibile pe Arena Națională
Liga 1 • 5 februarie, 21:52

Decizie istorică în fotbal! Un meci se va rejuca, după o decizie greşită a VAR-ului
Fotbal • 27 ianuarie, 10:23

Constantin Budescu, uluit de ceea ce se întâmplă la sistemul VAR în România: „Am făcut noi nişte reguli pe aici pe la noi?”
Liga 1 • 20 decembrie, 23:07

Mihai Stoica, dezvăluiri despre discuţia dintre Sebastian Colţescu şi George Găman. Ce s-ar fi întâmplat, la VAR, în CFR – FCSB
Liga 1 • 11 decembrie, 21:23

Alexandru Mitriţă, gol controversat în Oţelul – Universitatea Craiova! Sistemul VAR, „înzăpezit” la Galaţi
Liga 1 • 26 noiembrie, 20:13

Florin Prunea, dezvăluiri incredibile despre sistemul VAR din România: „Eu acum m-am convins, am fost de față”
Liga 1 • 23 noiembrie, 20:34

Antrenorul lui Tottenham, declaraţie surprinzătoare despre VAR: „Nu cred că tehnologia e pregătită pentru jocul nostru”
Premier League • 7 octombrie, 10:39

Mihai Stoica cere o schimbare esenţială, după gafele de arbitraj. Modificarea propusă la analiza fazelor cu VAR
Liga 1 • 6 octombrie, 8:20

Jurgen Klopp cere rejucarea meciului Tottenham – Liverpool: „Unii oameni nu ar vrea ca eu să spun asta”
Premier League • 4 octombrie, 21:37

Darius Olaru, acuzaţii incredibile după UTA – FCSB 2-1: „Ştim ce a fost în cabina VAR”. Ce i s-ar fi stricat în cască lui Găman
Liga 1 • 28 august, 23:53

Fază controversată în UTA – FCSB! George Găman le-a acordat penalty arădenilor, după o intervenţie a lui Alexandru Pantea
Liga 1 • 28 august, 22:05

FCSB a fost salvată de VAR pe Arena Naţională! Marchioni a înscris în poarta roş-albaştrilor, dar s-a bucurat degeaba
Liga 1 • 20 august, 22:43

Kyros Vassaras, concluzii după un an de VAR în România: „Am remarcat un progres”
Liga 1 • 7 iulie, 14:23

UEFA introduce VAR la EURO U21 2023, din sferturi, după scandalul de la Cluj din Franţa – Italia
Fotbal • 23 iunie, 16:00

Motivul pentru care golul lui Kevin De Bruyne nu a putut fi anulat cu VAR. Verdictul specialistului după cea mai controversată fază din Real Madrid – Manchester City 1-1
Liga Campionilor • 10 mai, 8:29

„Nu mai suportăm!”. Dan Petrescu a analizat fazele controversate din meciul cu Universitatea Craiova: „De ce mai ai nevoie de VAR?”. Atac la arbitrii români
Liga 1 • 8 mai, 20:48

Cristi Balaj, tiradă la adresa sistemului VAR din Liga 1: „Noi ce chinezărie am achiziționat?”
Liga 1 • 4 aprilie, 23:00

Fără VAR la derby-ul FC U Craiova 1948 – FCSB! Motivul incredibil pentru care nu funcționează arbitrajul video în Bănie
Liga 1 • 13 noiembrie, 21:28

„Lăsaţi-ne în pace!”. Dan Petrescu, avertisment pentru arbitri după CS Mioveni – CFR Cluj 0-1: „Mi-ar aduce doi ani de suspendare”
Liga 1 • 13 noiembrie, 20:33

„Instrument de tâlhărie!”. Neluţu Varga acuză jocuri de culise pentru defavorizarea lui CFR Cluj: „Arbitraj execrabil”
Liga 1 • 31 octombrie, 13:15

Mihai Stoica, reacţie uluitoare după scandalul de la Rapid – CFR Cluj: „Domnul arbitru Cojocaru Adrian Viorel este în dubă azi!”
Liga 1 • 31 octombrie, 10:31

Ciprian Deac, uluit de deciziile lui Cătălin Popa: „Nu mai înțeleg când e fault în atac, când e henț!”. Ce spune despre lupta la titlu
Liga 1 • 31 octombrie, 8:56

Verdictul specialistului după fazele controversate din U Cluj – CFR Cluj 1-2: „Dacă nu vezi, du-te acasă!”
Liga 1 • 24 octombrie, 8:37

Istvan Kovacs, salvat de VAR în Bayer Leverkusen – FC Porto. Arbitrul român a fost la un pas să facă o eroare de proporţii!
Liga Campionilor • 12 octombrie, 23:07

Kyros Vassaras a făcut bilanţul VAR în România! Câte greşeli au fost făcute de arbitri după implementarea arbitrajului video
Liga 1 • 10 septembrie, 11:47

Mihai Stoica, ironie supremă la adresa sistemului VAR! Ce a putut să spună managerul general de la FCSB
Liga 1 • 31 august, 0:52

Moment uluitor în Sepsi – Rapid! Andrei Chivulete a acordat penalty după aproape 6 minute de analiză VAR
Liga 1 • 27 august, 22:28

Mihai Stoica, discurs manifest la adresa arbitrajului din Liga 1: „N-ai cuvinte!”
Liga 1 • 26 august, 22:16

Adrian Mititelu, acuze fără precedent după FC U Craiova 1948 – Universitatea Craiova 1-2: ”Istvan Kovacs a fost avertizat din camera VAR că nu e penalty, dar a ignorat complet!”
Liga 1 • 8 august, 8:15

A venit explicația FRF după ce monitorul VAR a cedat la meciul FCSB – FCU Craiova 1-1! Cum s-a ajuns în acea situație uluitoare
Liga 1 • 1 august, 17:43
Foto

Cele mai tari glume după episodul „VAR” de la FCSB – FC U Craiova 1948 1-1: „Messi se uită la un jucător mai bun decât el” / „La fel ca la frizer”
Liga 1 • 1 august, 9:01

Momente ireale la FCSB – FC U Craiova 1948! Arbitrul Adrian Cojocaru a așteptat minute în șir o reluare bună pe monitorul VAR, dar se vedea pe el însuși
Liga 1 • 1 august, 0:20
Foto

Uite VAR-ul, nu e VAR-ul în Superliga! Sepsi – FC Argeş nu va avea parte de arbitraj video
Liga 1 • 22 iulie, 16:31

Kyros Vassaras a rupt tăcerea despre primul scandal de la introducerea sistemului VAR în România: „Este adevărat că unii arbitri asistenţi au folosit telefonul”
Liga 1 • 21 iulie, 19:07

Gabi Tamaș, complet debusolat după penalty-ul comis în Petrolul – FC Voluntari 0-1: „Arbitrul trebuia să meargă la VAR, să vadă cu ochii lui!”
Liga 1 • 19 iulie, 0:10

VAR-ul lovește din nou în Superliga! Golul marcat de Petrolul, anulat pentru offside după o fază controversată
Liga 1 • 18 iulie, 22:23

Reacția FRF, după ce VAR-ul a picat la FCSB – U Cluj 1-1: „A fost nevoie de aplicarea soluției de back-up!”
Liga 1 • 18 iulie, 14:04

VAR nu a funcționat pe Arena Națională, la FCSB – U Cluj 1-1. Momente uluitoare în Superliga
Liga 1 • 18 iulie, 0:47
EXCLUSIV

Faze controversate în prima repriză din FCSB – U Cluj. VAR-ul le-a dat roş-albaştrilor, VAR-ul le-a luat!
Liga 1 • 17 iulie, 22:47

Mihai Stoica, convins că CFR Cluj e avantajată și cu VAR: „Penalty-ul trebuia repetat! Trebuia să-i cheme de la vestiar!”
Liga 1 • 17 iulie, 0:11

Final interzis cardiacilor la CFR Cluj – Rapid 1-0! Alexandru Albu a ratat un penalty în minutul 90+8, primit după intervenția VAR
Liga 1 • 16 iulie, 23:45

Alexandru Mateiu, „victima” primei decizii VAR din istoria Superligii: „M-am dus direct pe minge, nu știu ce s-a întâmplat!”
Liga 1 • 16 iulie, 0:12

Prima fază analizată la monitorul VAR în Superliga! Alexandru Mateiu, eliminat de Radu Petrescu. Moment istoric în fotbalul românesc
Liga 1 • 15 iulie, 23:32

CFR Cluj – Sepsi | Cosmin Matei a marcat primul gol validat de VAR din istoria fotbalului românesc
Fotbal intern • 9 iulie, 21:38

VAR-ul nu funcționează la România – Muntenegru. George Pușcaș, gol anulat pentru poziție suspectă de ofsaid
Liga Naţiunilor • 14 iunie, 23:22

Răzvan Burleanu, noi detalii despre implementarea VAR în Liga 1 + Revoluție în Cupa României
Liga 1 • 18 mai, 19:59

Gigi Becali cere VAR cu disperare după ce a mai pierdut un titlu în faţa rivalei CFR Cluj: „Nu mai au cum să facă asta”
Liga 1 • 16 mai, 12:41

Mihai Stoica, anunţ clar despre „finala” FCSB – CFR Cluj: „Toţi suntem de acord, dar nu se poate!”
Liga 1 • 6 mai, 14:03

”Finala” FCSB – CFR Cluj se poate juca cu VAR! Ce propunere are echipa lui Gigi Becali pentru meciul care poate decide titlul
Liga 1 • 3 mai, 9:31