Gigi Becali, dezvăluiri incendiare la 9 ani după FCSB – Viitorul 2-5: „Reghe făcea figuri! I-am zis ‘Dă-ți demisia acum!'”

Gigi Becali îi cere ajutorul lui Hagi. FCSB vrea să joace la Ovidiu. Cum a reacţionat Viitorul
Fotbal • 15 martie, 8:46

Gică Hagi l-a "trădat" pe Gigi Becali. Dorit de FCSB, Virgil Ghiţă va ajunge în Ungaria. Suma încasată de Viitorul în acest sezon şi transferul primit de Rednic
Fotbal • 24 ianuarie, 16:17

Tactica lui Toni Petrea, din meciul cu Viitorul, pusă la îndoială de căpitan! Ce ar fi trebuit să facă FCSB pentru a se impune
Fotbal intern • 20 ianuarie, 5:14

Momentele cheie în Viitorul – FCSB! Istvan Kovacs a dat două penalty-uri. Ambele echipe au cerut încă unul. Verdictul lui Crăciunescu
Fotbal • 19 ianuarie, 20:42

Mihai Stoica, ţinta glumelor după telefonul de la pauză + Florin Tănase a râs de Viitorul lui Hagi. "Nu mă aşteptam să joace aşa"
Fotbal • 19 ianuarie, 20:32

"A doua repriză a venit fratele lui Kovacs!". Ironiile lui Mircea Rednic, după ce a încurcat-o pe FCSB. "Am avut trei meciuri la bord"
Fotbal • 19 ianuarie, 20:15

"Lampard de România", mesaj clar pentru Toni Petrea după Viitorul – FCSB 2-2: "Poziţia mea e acolo!"
Fotbal intern • 19 ianuarie, 19:36

Regretul lui Andrei Vlad: "Eram pe minge!". FCSB a fost egalată de Viitorul, după un şut deviat. De ce s-a simţit frustrat Messi al portarilor
Fotbal • 19 ianuarie, 19:15

Viitorul – FCSB 2-2. "Strâmbe" în lupta la titlu. Primele puncte pierdute de echipa lui Petrea în 2021. Rednic, neînvins în faţa FCSB de 6 ani
Fotbal intern • 19 ianuarie, 18:45

FCSB a cerut penalty, Istvan Kovacs nu a dat nimic. Florinel Coman i-a cerut explicaţii la pauză! Cei doi au avut un conflict în 2019: "Dispari"
Fotbal intern • 19 ianuarie, 18:06

OFICIAL | Prima plecare de la Viitorul după venirea lui Mircea Rednic. Jucătorul a avut o soartă similară şi la FCSB
Fotbal intern • 19 decembrie, 18:05

Debut ratat pentru Adi Popa la Voluntari. "Nu mai contează ce a fost, în trecut, în cariera mea"
Fotbal • 19 octombrie, 17:41

Spaniolii de la Dinamo se luptă cu Becali pentru doi jucători de la Viitorul! Preţul cerut de Hagi
Fotbal intern • 14 septembrie, 5:57

FCSB – Viitorul 3-0 | Scor de neprezentare pe Arena Naţională! Echipa lui Petrea este "blocată" la trei goluri pe meci!
Fotbal intern • 30 august, 19:53

EXCLUSIV | Becali, anunţ de ultimă oră despre transferul lui Ghiţă! Craiova a intrat şi ea pe fir
Fotbal intern • 31 iulie, 16:20

Reacţia lui Ghiţă, după ce Becali a anunţat că-l vrea la FCSB! Mesajul jucătorului de la Viitorul
Fotbal intern • 20 iulie, 19:12

Gigi Becali poate da lovitura! Doi jucători ar putea veni la FCSB. ”Oferim mulți fotbaliști interesanți”
Fotbal intern • 8 iunie, 11:42

LIGA I SUPERSTAR | Ciprian Deac câștigă concursul după ce a trecut de Nistor, Coman, Alibec și Cicâldău
Fotbal intern • 16 aprilie, 7:50

Veste bună pentru Gigi Becali. Pandemia scade prețurile și poate face transferurile dorite: ”Totul o să se reducă”
Fotbal intern • 12 aprilie, 5:06