Frenkie de Jong, erou în Alaves – Barcelona 0-1. Sergio Ramos a marcat în PSG – Reims 4-0. Karim Benzema, meci horror în Real Madrid – Elche 2-2

Alexandru Ivan Publicat: 23 ianuarie 2022, 23:45

Barcelona, meci tare cu Deportivo Alaves

Update: Final de meci! Alaves – Barcelona 0-1! Fenkie de Jong a deblocat tabela în minutul 88. Catalanii au reușit să-și mențină avantajul până la final.

Update: PSG – Reims 4-0! Parizienii s-au dezlănțuit. După golul lui Verrati, au mai înscris Sergio Ramos, Faes (autogol) și Danilo. Pentru Ramos a fost primul gol în tricoul formației de pe Parc de Princes.

Update: PSG – Reims 1-0! A marcat Marco Verratti.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-2! Uluitor! Echipa lui Olimpiu Moruțan și Alexandru Cicâldău a încasat gol în minutul de prelungire. Visca a marcat pentru liderul din Turcia.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-1! Bakasetas a egalat pentru oaspeți, în minutul 84.

Update: Real Madrid – Elche 2-2! Uluitor! Galacticii au egalat în minutul 90, prin Eder Militao. S-a terminat 2-2 meciul de pe Santiago Bernabeu.

Update: Real Madrid – Elche 1-2! Luka Modrid a înscris din penalty, în minutul 81. Galacticii forțează revnirea pe final.

Update: Real Madrid – Elche 0-2! Pere Milla a majorat avantajul oaspeților, în minutul 76. Oaspeții sunt aproape de o victorie șoc pe Santiago Bernabeu.

Update: Galatasaray – Trabzonspor 1-0! GOOOOL Alexandru Cicâldău! Mjlocașul român a deschis scorul pentru formația Cim Bom dintr-o lovitură de la 11 metri. VIDEO AICI

Update: Real Madrid – Elche 0-1! Lucas Boye a deschis scorul cu o lovitură de cap. Cu câteva minute înainte, Karim Benzema ratase un penalty pentru galactici. VEZI GOLUL AICI

Update: Karim Benzema a ratat un penalty în Real Madrid – Elche! Golgheterul francez a șutat puternic mult peste poarta adversă.

Update: Crystal Palace – Liverpool 1-3! Fabinho a înscris din penalty și a trimis toate cele trei puncte la Liverpool.

Update: Crystal Palace – Liverpool 1-2! Echipa antrenată de Patrick Vieira a redus din diferență din Eduard, la o fază la care apărea lui Liverpool a fost depășită ușor.

Update: Crystal Palace – Liverpool 0-2! Fază superbă creată de echipa lui Jurgen Klopp. Oxlade-Chamberlain a finalizat cu sânge rece după ce a fost servit ideal de Andrew Robertson

Update: Crystal Palace – Liverpool 0-1! A înscris „uriașul” Virgil van Dijk, cu o lovitură de cap, după un corner.

Cine va fi golgheterul Ligii 1?

21:08 Dan Petrescu nu va aştepta finalul sezonului! Când va reveni pe banca lui CFR Cluj 20:45 Romario Benzar, scos cu ambulanţa de pe teren în Botoşani – Dinamo! Fault teribil comis de Hakim Abdallah 20:34 LIVE TEXTFC Botoşani – Dinamo 1-1. Repriză „nebună” în Moldova! „Câinii” şi-au dat autogol, au rămas în 10 şi au avut un gol anulat! 20:30 Mark Williams – Si Jiahui 9-10. Galezul, out de la Campionatul Mondial de snooker. Chinezul, evoluţie perfectă în decisiv 20:28 Scene uluitoare la meciul Botoşani – Dinamo! Motivul incredibil pentru care Bogdan Andone a fost eliminat! Scandal şi în tribune 20:24 Eugen Trică a răbufnit, după ce FCU Craiova a rămas pe ultimul loc din Liga 1: „Dacă vor să meargă în Liga a 2-a, să meargă!” 19:59 Gigi Becali a găsit atacant pentru Champions League! Vârful de un milion de euro care este dorit de FCSB 19:39 O sportivă legendară a României va purta flacăra olimpică la sosirea acesteia în Franţa! E medaliată cu aur la Jocurile Olimpice 19:10 Jucătorul dorit de Gigi Becali de la Farul, reacţie clară despre un transfer la FCSB: „Ar fi bine pentru mine!” 18:50 FC Voluntari – FCU Craiova 0-0. Ilfovenii au scăpat neînvinşi în 10 oameni! Oltenii lui Mititelu rămân pe loc retrogradabil Vezi toate știrile