”Am avut penalty!” Florinel Coman face scandal din cauza arbitrajului și nu îi recunoaște meritele lui Bălgrădean: ”Nu am dat bine”

De Antena Sport. Publicat pe 13.12.2020 la 23:09 Actualizat pe 13.12.2020 la 23:13

CFR Cluj – FCSB s-a terminat 2-0. Deac din penalty și Costache au marcat golurile victoriei echipei lui Edi Iordănescu.

Florinel Coman

Sport Pictures / Răzvan Păsărică via Hepta

• CFR Cluj - FCSB 2-0
  • Florinel Coman, supărat din cauza arbitrajului

Florinel Coman a intrat la pauză și a văzut de pe bancă hențul lui Camora.

Un meci foarte greu, o echipă care joacă minge lungă. AM avut și noi ocazii. În minutul 4 am avut penalty la Camora, îi cade mingea pe mână. Nu știu ce să mai zic. Am avut penalty în minutul 4. Bară Dennis, nu a vrut mingea să intre în poartă”, a spus Florinel Coman la Digisport, după CFR Cluj - FCSB 2-0.

Florinel Coman, ocazii uriașe a doua repriză

Florinel Coman a intrat la pauză și a avut două șanse uriașe de a marca. Bălgrădean a fost, de fiecară dată, la post.

Nu am dat noi bine. Bine e când intră mingea în poartă. Nu am reușit să băgăm.

Mai trebuie să mă antrenez suplimentar, din punct de vedere fizic nu sunt sută la sută. Cu toții ne gândim la următorul meci, ce a fost în seara asta trebuie să ștergem cu buretele. La Craiova trebuie să merge să câștigăm”, a mai spus Florinel Coman.