Foto

„Să-ți fie rușine!”. Anamaria Prodan i-a pus la zid pe Laurențiu Reghecampf și pe Corina Caciuc. „Ne traumatizează copiii cu mii de mesaje!”

Antena Sport Publicat: 20 decembrie 2021, 17:31

Comentarii
„Să-ți fie rușine!”. Anamaria Prodan i-a pus la zid pe Laurențiu Reghecampf și pe Corina Caciuc. „Ne traumatizează copiii cu mii de mesaje!”

Anamaria Prodan, atac la Laurenţiu Reghecampf şi Corina Caciuc / Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Anamaria Prodan a oferit detalii incredibile în această lună. Presupusa amantă a antrenorului Universității Craiova i-ar fi trimis mai multe mesaje atât ei, cât și copiilor. Acesta a fost motivul pentru care impresarul a cedat și a avut o reacție violentă în timp ce Reghecampf era la telefon.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, semnal de alarmă pentru Laurențiu Reghecampf: „Așa îți câștigi ura copiilor tăi”

Furia Anamariei Prodan a fost declanșată și de pictorialul făcut de Laurențiu Reghecampf cu Corina Caciuc.

Să-ți fie rușine pentru tot ce ai făcut cu viața ta în ultimii trei ani. Războiul pe care îl ai, îl ai cu amanta ta… așa doar îți câștigi ura copiilor tăi. Acest pictorial trebuia să îl ai cu copiii tăi, nu cu femeia de 29 de ani care ne traumatizează copiii cu mii de mesaje. Cu banii pe care i-ai transferat direct din conturile noastre în conturile domnișoarei.

A venit momentul ca toate femeile din România să deschidă ochii și să vadă ca soțul, veriga slabă a familiei, să fie călcat în picioare„, a transmis, în această lună, Anamaria Prodan la realitateasportiva.net.

Dosar penal pentru Laurențiu Reghecampf și amanta Corina Caciuc

De ziua ei, Anamaria Prodan a lăsat de înțeles că a primit cel mai frumos cadou chiar de la avocatul ei. Acesta i-a trimis o înștiințare pe care a primit-o de la Parchet. A fost întocmit un dosar penal ca urmare a celor două plângeri făcute de agentul de jucători pe numele lui Laurenţiu Reghecampf şi Corina Caciuc. Aceasta a acuzat că i-au dispărut banii din cont, dar și că din cauza soțului ei au apărut în spațiu public mai multe poze în care apare nud.

Reclamă
Reclamă

„STOP JOC! Organele abilitate ale statului urmează să-și spună cuvântul dacă Anamaria Prodan și copiii ei au fost furați de “bărbatul perfect, soțul ideal, familistul convins care fuge după femeile din lumea … aia de nu ne place nouă, “celebrul” LAURENȚIU REGHECAMPF și cine este responsabil de violarea vieții private ale subsemnatei, ANAMARIA PRODAN, prin sustragerea și publicarea pozelor nud cu aceasta! Cu deosebit respect, a dvs ANAMARIA PRODAN ( THE ONLY ONE)„, a fost mesajul postat de Anamaria Prodan pe contul ei de Instagram.

Urmare a plângerii dumneavoastră, înregistrată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea sub numărul de mai sus la data de 15.12.2021, vă comunicăm faptul că a fost constituit dosarul penal, acesta fiind transmis către Poliția Stațiunii Snagov în vederea efectuării de cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii prev. de art. 228 Cod penal raportat la art. 231 alin. 1 Cod Penal„, se anunță în înștiințarea primită de Anamaria Prodan de la Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va marca mai multe goluri pentru FCSB în acest sezon dintre Bîrligea şi Garita?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:52 25 aug.

Bodo/Glimt, calificare în faza principală a Ligii! Echipa-revelație, gata de un nou sezon magic

23:26 25 aug.

Adrian Mititelu amenință cu greva, în faţa sediului DNA: „Voi face circul de pe lume”

23:14 25 aug.

Gigi Becali, lovit de unde nu se aştepta. Transferurile de la FCSB, făcute praf: „Muscă fără cap”

22:36 25 aug.

Vor juca în grupa principală a Ligii Campionilor, la 9 ani de la înființare! Nebunie cu Istvan Kovacs la centru

22:34 25 aug.

Nemţii au luat decizia în privinţa transferului lui Virgil Ghiţă la Universitatea Craiova

21:36 25 aug.

NEWS ALERTIustin Doicaru, transfer de 1,5 milioane de euro în Turcia! Farul a confirmat mutarea: „Mult succes”

1 UPDATEGata, Daniel Bîrligea pleacă în Italia! Gigi Becali: „I-am dat ok-ul” Ce bani încasează patronul FCSB 2 Universitatea Craiova a făcut oferta pentru transferul anului în România: 1.5 milioane de euro 3 Primul transfer gândit de Gigi Becali după plecarea lui Bîrligea 4 S-a semnat contractul! Un nou super-stadion în România 5 A refuzat transferul la FCSB şi a plecat în vacanţă cu iubita de la America Express 6 E oficial! Zeljko Kopic a semnat. Se ştie când conduce primul antrenament
Citește și