Anunțul a fost scurt: câteva ore de negocieri, neînțelegeri și, din vară, Paulo Dybala pleacă de la Juventus Torino! În toamna anului trecut, lucrurile păreau stabilite, numai că aducerea lui Dușan Vlahovic (contra a 81 de milioane de euro) a sărăcit, olecuță, visteria torinezilor.
După șapte ani, cele două părți s-au spus la vorbă: jucătorul voia opt milioane și patru ani, clubul i-a oferit maximum șapte și trei ani… Și asta a fost! Acum, unde va merge? Asta e întrebarea! Inter, Tottenham sau Atletico?
- Dybala e la Juve din 2015
- Sezonul acesta are 29 de meciuri, cu 13 goluri marcate și șase pase
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- „Românism” în Belgia! Claudiu Florică își bagă fiul titular și concediază antrenorul după o victorie: „Circ și nepotism”
- N-au bătut de cinci etape, dar au devenit lideri! Cel mai bizar campionat din Europa, unde marea favorită e la retrogradare
- Un star englez, arestat pentru agresiune după o încăierare într-un club de noapte. I-a dat un cap în nas unui fan
- Ianis Hagi, cea mai bună notă în Alanyaspor – Antalyaspor! Cum s-a descurcat internaţionalul român
- S-a prăbușit un mit! Steaua care a învins-o pe FCSB a pierdut acasă după aproape nouă ani și 159 de meciuri































