Foto

Ce s-a ales de fosta amantă a unui jucător de la FCSB. Transformarea radicală a femeii

Publicat: 21 iulie 2023, 17:43

Comentarii
Ce s-a ales de fosta amantă a unui jucător de la FCSB. Transformarea radicală a femeii

Colaj Instagram

Ce s-a ales de fosta amantă a unui jucător de la FCSB. Este vorba de Alexandra Hululei, o tânără ce a avut o relaţie cu jucătorul celor de la FCSB, Ovidiu Popescu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

În urmă cu câţiva ani, Alexandra Hululei a fost în centrul unui scandal monstru după ce a avut o aventură cu Ovidiu Popescu. În urmă cu câţiva ani, în pauza meciului dintre FCSB şi Hapoel Beer Sheva, Alexandra Hululei a acuzat-o pe soţia lui Ovidiu Popescu că ar fi agresat-o. Alexandra este o prezenţă activă pe reţelele de socializare şi este de o frumuseţe uimitoare. De altfel, tânăra pare că a făcut mai multe operaţii estetice. (VEZI IMAGINI INCENDIARE ÎN GALERIA FOTO CU ALEXANDRA HULULEI)

Ce s-a ales de fosta amantă a unui jucător de la FCSB

De altfel, Alexandra Hululei chiar a recunoscut relaţia pe care a avut-o cu fotbalistul de la FCSB.

Recunosc că am greşit, că am avut o aventură, o relaţie, aşa cum vreţi voi să o numiţi… Dar faptul că mi se pun în cârcă tot mai multe nume şi tot mai multe relaţii neadevărate îmi strică imaginea, nu mai pot merge la şcoală liniştită, râd colegii de mine!“, spunea, la acel moment, Alexandra Hululei, despre aventura cu Ovidiu Popescu, conform fanatik.ro.

Am fost agresată de soţia unuia dintre fotbaliştii de la FCSB, mai exact soţia lui Ovidiu Popescu, Alina. Am avut o aventură cu el, iar ea s-a răzbunat prin această agresiune fizică. M-a prins la baie, m-a luat prin surprindere, m-a tras de păr. Mi-am rupt unghiile în toată nebunia aia, mi-a dat cu pumnul în faţă, mi-a spart buza, la cap am lovituri şi am mers la spital”, a mai spus, la acel moment, Ada Hululei, conform fanatik.ro, care a citat spynews.ro.

Reclamă
Reclamă

Ovidiu Popescu este unul dintre cei mai vechi jucători de la FCSB. Acesta a ajuns la echipa lui Gigi Becali în 2016, de la ACS Poli Timişoara. Popescu, care a fost asemănat de Gigi Becali cu Frank Lampard, este cotat la 750.000 de euro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să formeze cuplul de fundaşi centrali la naţionala României pentru meciul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:35

Daniel Pancu, categoric după CFR Cluj – Rapid 1-0: „Mă gândesc doar la primul loc”

0:28

Iuliu Mureșan jubilează după CFR Cluj – Rapid 1-0. În ce context se va gândi la câștigarea titlului

0:12

Costel Gâlcă, sincer după CFR Cluj – Rapid 1-0: „N-am arătat bine din punct de vedere al inteligenței”

0:09

Alexandru Dobre, semnal de alarmă după CFR Cluj – Rapid 1-0: „Asta trebuie să facem”

0:03

Reacţia lui Petrila după ce Rapid a fost învinsă de fosta lui echipă! Ce a spus de convocarea la naţională

23:59 20 mart.

VIDEOEstrela Amadora – Casa Pia 4-0. Echipa lui Ianis Stoica, show total! Românul a scos un penalty

1 Florin Prunea, devastat după moartea fostului său coleg de la naţională: “Acum o săptămână m-a sunat” 2 Mirel Rădoi face primul transfer la FCSB! Gigi Becali îi dă salariu de 25.000 de euro pe lună 3 Nota primită de Istvan Kovacs în AS Roma – Bologna 3-4, după ce a acordat 2 penalty-uri: “Fără dubii” 4 BREAKING NEWSMircea Lucescu a anunţat lotul României pentru barajul crucial cu Turcia. Surprizele lui “Il Luce” 5 Ilie Dumitrescu a propus un titular la naţională, după Dinamo – Craiova 0-1: “Excelent” 6 S-au săturat de umilinţe! Ce a făcut galeria lui Dinamo la finalul meciului cu Craiova
Citește și