Cum a fost surprins Gică Hagi în timp ce Farul era umilită de Rapid. Imaginile deznădejdii cu „Regele”. Şumudică, dezlănţuit

Valentin Pîrcălabu Publicat: 21 octombrie 2024, 22:21

Cum a fost surprins Gică Hagi în timp ce Farul era umilită de Rapid. Imaginile deznădejdii cu "Regele". Şumudică, dezlănţuit

Colaj Captură Digisport

Cum a fost surprins Gică Hagi în timp ce Farul era umilită de Rapid. Farul a avut parte de o primă repriză de coşmar în Giuleşti.

Echipa lui Gică Hagi a fost de nerecunoscut în prima repriză a partidei cu Rapid. Echipa lui Şumudică a făcut show în Giuleşti.

Cum a fost surprins Gică Hagi în timp ce Farul era umilită de Rapid

Rapid a deschis scorul prin Andrei Borza, în minutul 13. Fostul jucător al lui Hagi la Farul nu s-a bucurat. La doar câteva minute după ce Dragoş Nedelcu a ieşit accidentat, Rapid a marcat al doilea gol prin Petrila.

Până la pauză, echipa lui Marius Şumudică a mai marcat o dată prin Paşcanu, moment în care Gică Hagi a rămas împietrit în faţa băncii de rezerve. (VEZI IMAGINI ÎN GALERIA FOTO CU GICĂ HAGI)

Imediat după golul al treilea, Şumudică a făcut show în faţa băncii de teren. Antrenorul Rapidului şi-a dus mâna la ureche şi făcea semne fanilor să cânte mai tare.

Echipele de start în Rapid – Farul Constanţa

Rapid: Siegrist – Manea, Săpunaru, Pașcanu – Onea, Christensen, Hromada, Borza – N’jie, Boupendza, Petrila

Rezerve: Aioani, Ignat, Braun, Gojkovic, Emmers, Kait, Grameni, Hasani, R. Pop, Micovschi, Dobre, Burmaz

Antrenor: Marius Șumudică

Farul: Buzbuchi – Bălașa, Țîru, Gustavo Marins, C. Ganea – Dican, Nedelcu, Vînă – Grigoryan, Alibec, Radaslavescu

Rezerve: Ducan, Sțrbu, Dănuleaa, Buta, Aioanei, N. Popescu, Casap, Basceanu, A. Stoian, Mustacă, Mosca, Avramescu

Antrenor: Gică Hagi

Cine se va impune în El Clasico?

EXCLUSIV„Miţă Iosif, rapidistul, merge la dinamovişti” Mihai Iosif şi-a explicat decizia de a prelua rivala Rapidului!

14:11

Un tânăr de 19 ani va evolua în Cupa Scoţiei, chiar dacă suferă de cancer în stadiul 4. BBC va transmite live meciul

14:02

Cu cât au scăzut șansele FCSB-ului la calificarea în play-off-ul Europa League după 0-4 cu Rangers! Toate calculele

13:48

Kylian Mbappe, câştig de cauză în scandalul cu PSG! Suma uriaşă pe care trebuie să i-o plătească fostul club

13:22

Răzvan Lucescu e dorit la naţionala Arabiei Saudite, în locul lui Roberto Mancini! Italianul avea cel mai mare salariu din lume

1 Pep Guardiola, uluit de golul de pe altă planetă al lui Erling Haaland: „Nu e normal pentru o fiinţă umană” 2 Răzvan Lucescu şi-a aflat pedeapsa după scandalul de la derby-ul cu AEK! Sancţiune dură pentru antrenorul român 3 Rangers – FCSB 4-0! Campioana României, umilită pe Ibrox. Prima înfrângere a roş-albaştrilor în Europa League 4 Anunț important pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă, făcut de patronul de la Parma: „Sunt bucuros să vă anunț!” 5 Controversă uriașă în Rangers – FCSB! Golul lui Miculescu, anulat în mod uluitor! Ce s-a întâmplat după gafa lui Butland 6 Ce a scris presa din Spania după ce Barcelona a învins-o pe Bayern cu 4-1. Raphinha a făcut spectacol