Închide meniul
Foto

Joyskim Dawa a reacţionat după ce s-a spus că şi-ar fi bătut soţia! Mesajul vehement al fundaşului de la FCSB

Publicat: 11 noiembrie 2024, 22:49

Comentarii
Joyskim Dawa a reacţionat după ce s-a spus că şi-ar fi bătut soţia! Mesajul vehement al fundaşului de la FCSB

Joyskim Dawa şi soţia lui / Instagram

Joyskim Dawa a reacţionat după ce s-a spus că şi-ar fi bătut soţia. Fundaşul celor de la FCSB a respins cu vehemenţă toate acuzaţiile şi a spus că va apela la căile legale pentru a-şi face dreaptate.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dawa a postat un mesaj pe reţelele de socializare şi a dezminţit cu vehemenţă toate informaţiile apărute în spaţiul public cu privire la o agresiune asupra soţiei sale.

Prima reacţie a lui Joyskim Dawa cu privire la scandalul cu soţia sa

“Am citit comentarii grave și defăimătoare despre viața mea privată, care au apărut pe anumite site-uri. Unele ziare/prese au lansat acuzații nefondate despre fapte private total false.

Persoanele care mă citează în privat sau profesional, cunoscându-mă de aproape sau de departe, știu cine sunt și că acest gen de comentarii sunt total imposibile și false.

Împărtășesc aceste câteva rânduri cu voi pentru că nu accept ca numele meu să fie folosit pentru a crea zvonuri false și mai ales pentru a mă vătăma pe mine și pe familia mea. Condamn cu fermitate aceste acuzații nejustificate și le las în mâinile avocaților mei să ia măsuri legale dacă este necesar“, a scris Joyskim Dawa pe reţelele de socializare.

Reclamă
Reclamă

Soţia lui Joyskim Dawa, adevărul despre scandal şi răspuns ferm pentru Gigi Becali

Sofya, soţia lui Joyskim Dawa, a avut un răspuns pentru Gigi Becali. Patronul de la FCSB a avut un derapaj şi a spus că soţia lui Dawa face pe şefa şi că îţi „mai scapă câte o domestică”.

“Suntem oameni, ne certăm, ne iubim, mâncăm… avem o viaţă. Mereu este acelaşi subiect. Este un tată, este soţ, nu este doar un jucător de fotbal. Avem probleme ca oricine altcineva. Suntem o familie, viaţa noastră nu este diferită faţă de a altora. Oamenii cred că dacă are bani… nu, ne certăm. Dacă mâine vecinul tău se ceartă cu soţia lui, chemi poliţia? Nu! Vei face mare caz? Nu, ne certăm, nu suntem perfecţi. Suntem doar o familie. Nu mai eram în România dacă mă simţeam în pericol, sunt încă acasă, lângă soţul meu. Poliţia a venit la uşă pentru că ne-am certat. Poliţiştii au plecat apoi pentru că eram ok împreună”, e o parte din discursul soţiei lui Joyskim Dawa pentru AS.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
1:02
Cristi Chivu, reacție dură după penalty-ul controversat primit de Liverpool în victoria cu Inter: „Să înțeleagă!”
0:52
“Un penalty scandalos, o ruşine” Cea mai dură reacţie după Inter – Liverpool 0-1, meci decis după un final încins
0:29
Nota primită de Cristi Chivu după ce Inter a pierdut cu Liverpool. Verdictul dat de italieni
0:23
„Senzațional”. Italienii au „luat foc” după penalty-ul primit de Liverpool în meciul cu Interul lui Cristi Chivu
0:10
VIDEOSuporterii lui Eintracht Frankfurt au făcut prăpăd pe Camp Nou! Cum s-au comportat nemții în Champions League
0:00
Inter – Liverpool 0-1. Eșec dramatic pentru Cristi Chivu, după ce englezii au marcat dintr-un penalty controversat
1 Dorinel Munteanu a revenit în Liga 1! „Neamțul” a semnat pe un an și jumătate 2 Universitatea Craiova, ofertă de “multe, multe milioane de euro” pentru un jucător. Rotaru a dat răspunsul pe loc 3 Gigi Becali a confirmat transferul lui Kevin Ciubotaru la FCSB. Suma plătită pentru jucătorul dorit și de Rapid 4 Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final” 5 Dezastru la un club de tradiție din România! Jucătorii refuză să facă deplasarea 6 Ce a putut spune Alexandru Musi de faţă cu Gigi Becali, Mihai Stoica, Florin Tănase sau Daniel Bîrligea
Citește și