WorkOut from Home, pentru cei care stau acasă, dar nu stau acasă. S-a ales ultimul câştigător! Intră aici ca să vezi dacă ai câştigat

Antena Sport Publicat: 30 aprilie 2021, 17:15

Antena Sport

WorkOUt from Home

ÎNSCRIE-TE AICI LA CONCURSUL WORKOUT FROM HOME!

UPDATE: Mirela Popa-Alexandru este al patrulea şi ultimul câştigător al campaniei WorkOut from Home. Răspunsul "Dream slim" i-a adus premiu un aparat fitness Homathlon 360 In Shape.

UPDATE: Jobul lui e sportul, dar şi-n zilele libere tot sportul e pe primul loc. Campionul Andrei Muntean e omul care s-a dedicat o viaţă întreagă gimnasticii şi nu regretă nimic! Detalii AICI

UPDATE: Ana Maria Popescu este al treilea câştigător al campaniei WorkOut from Home. Răspunsul "Spaima caloriilor" i-a adus premiu un aparat fitness Total Crunch. Concursul continuă! Înscrie-te şi poţi câştiga noi premii.

UPDATE: A terminat ASE-ul, dar nu face deloc economie când vine vorba de sport! Sabrina Ghiţescu face sport de acasă şi îi ajută pe alţii să câştige lupta cu kilogramele.

UPDATE: Pandemia nu l-a încurcat pe un campion de fitness de la noi. El face sport acasa şi deţine toate aparatele de care are nevoie. Alex Lenghel a fost şi dublura lui Matt Damon într-un film.

UPDATE: Magdalena Erszeny a câştigat al doilea premiu al campaniei WorkOut from Home. Răspunsul "The Punisher" i-a adus premiu un aparat fitness Wayflex Corawave. Concursul continuă! Înscrie-te şi poţi câştiga noi premii.

UPDATE: Gilly este profesoara perfectă de fitness. A fost Miss Boboc, dansează, scrie poezii, iar acum aferă lecții online de fitness. Tu îți poți lua notițe chiar la tine acasă.

UPDATE: Andrei Angelescu este câştigătorul primului premiu al campaniei WorkOut from Home. Răspunsul "teroarea shaormei" i-a adus premiu un aparat fitness Total Crunch. Concursul continuă! Înscrie-te şi poţi câştiga noi premii.

WorkOUT from Home continuă şi săptămânile viitoare. Intră AICI să te înscrii în concurs şi botează-ţi aparatul de fitnnes. Cine dă cel mai tare nume va câştiga următorul premiu din partea AloShop.

În perioada 9 aprilie – 7 mai poţi câştiga 4 cadouri din partea AloShop. Tot ce trebuie să faci e să te înscrii la concursul WorkOUT from Home. Visezi de mult timp la un aparat fitness? Intră AICI şi vei avea şanse uriaşe să îţi îndeplineşti dorinţa.

WorkOut from Home | Pentru cei care stau acasă, dar nu stau acasă

Nu trebuie să mergi la sală ca să faci mișcare, nici măcar nu trebuie să ieși din casă! Fă mișcare la tine acasă! Intră în concurs și poți câștiga săptămânal un aparat de fitness de la AloShop.

Îţi aducem acasă o veritabilă sală de forţă. Poţi câştiga în următoarea lună două aparate Total Crunch, unul Wayflex Corawave şi un Inshape. Totul pentru ca perioada de pandemie să treacă mai uşor pentru tine.

WorkOut from Home | Să lucrezi de acasă toate grupele de muşchi!

Asta înseamnă WorkOut from Home, să lucrezi de acasă toate grupele de muşchi. Noi te ajutăm să faci asta. Intră AICI pentru a te înscrie la concursul care îţi poate transforma viaţa.

Urmăreşte de luni până vineri emisiunea AS.ro LIVE, moderată de Cătălin Oprişan, şi vei afla dacă ai dat lovitura în plină pandemie cu aparatul care te face să uiţi de monotonie!

22:20 Ahmed Bani, la pământ după ce Dinamo a fost egalată de U Cluj: „Trebuia să câștigăm cu orice preț!” 22:02 Cum arată clasamentul în playout după U Cluj – Dinamo 3-3. Situaţie disperată pentru echipa lui Kopic 21:31 NEWS ALERTReal Madrid e noua campioană a Spaniei! Echipa lui Ancelotti a câştigat titlul cu 4 etape înainte de final 21:29 Erling Haaland, cifre fabuloase la Manchester City! Starul norvegian a făcut show și a marcat patru goluri 21:00 VIDEOProgramul complet al F1 Academy™ de la Miami! Abby Pulling a câștigat prima cursă, live în AntenaPLAY 20:42 „S-au înțeles!” Mihai Stoica a anunțat transferul lui Florinel Coman! Ultimele detalii despre negocieri 20:35 U Cluj – Dinamo 3-3! „Câinii”, egalați în minutul 90+1! Au nevoie de un miracol pentru a nu retrograda 20:29 Motivul pentru care Ianis Hagi nu a revenit la Farul, înainte de EURO 2024: „Era huiduit de 200-300 de spectatori” 20:12 VIDEOImagini de colecție cu Zinedine Zidane, la cursa de sprint de la Miami! Ce gafă a fost aproape să comită, la decernarea premiilor 20:05 VIDEOSporting – Portimonense 3-0 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY! „Leii”, tot mai aproape de titlu în Liga Portugal Vezi toate știrile