Închide meniul
Foto

Anunţul momentului făcut de Cristi Borcea. Mai face un copil cu Valentina Pelinel: "Al 10-lea şi apoi gata!" Suferinţa pe care o are de 12 ani de zile

Antena Sport Publicat: 18 iulie 2021, 13:30 / Actualizat: 19 iulie 2021, 17:39

Comentarii
Anunţul momentului făcut de Cristi Borcea. Mai face un copil cu Valentina Pelinel: "Al 10-lea şi apoi gata!" Suferinţa pe care o are de 12 ani de zile

Cristi Borcea, alături de Valentina Pelinel / Mediafax Foto

Cristi Borcea a dezvăluit că Valentina Pelinel îşi mai doreşte un copil. Borcea are deja 3 copii cu Valentina Pelinel. Fostul model mai vrea, însă, unul.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Valentina mai vrea unul, pe al 10-lea, și gata! Doar cu Valentina. Și-apoi gata. Pe final de carieră, oricine se retrage la carapace”, a dezvăluit Cristi Borcea.

Nu am planificat un al patrulea copil, dar amândurora ne plac copiii și dacă e să se întâmple, este o binecuvântare de la Dumnezeu. Însă nu face parte din planurile noastre„, a spus Valentina Pelinel pentru Ciao.

Cel mai important lucru într-o relație este comunicarea și fiecare trebuie să își găsească “vocea” de a transmite ceea ce își dorește și are nevoie, acomodând și respectând în același timp și dorințele partenerului.
Timpul este mai scurt ca oricând. Dar învăț să–mi fac timp pentru ce contează și să prioritizez lucrurile. Am norocul că sunt o fire foarte organizată și disiplinată și reușesc să-i organizez și pe ceilalți. Ne rezervăm timp de calitate pentru noi, seara la cină și dimineața înainte să înceapă o zi plină„, a mai spus Valentina Pelinel.

Cristi Borcea a vorbit despre problemele de sănătate

Cristi Borcea se confruntă şi cu probleme de sănătate. Omul de afaceri are insomnii de 12 ani. Ca să doarmă, Borcea apelează la pastile.

Reclamă
Reclamă

Am probleme mari cu somnul, din cauza traumelor din pușcărie și de când am pierdut campionatul cu Dinamo în 2009. Aveam voie doar o oră la aer „acolo”, în rest 23 de ore eram doar înăuntru. Copiii m-au ținut viu cât am fost închis, m-au ținut antrenat. Pe ultimii patru, i-am conceput cât timp eram la închisoare”, a mai povestit Cristi Borcea.

Valentina Pelinel și Cristi Borcea au împreuna 3 copii: Milan și gemenele Indira și Rania. Cu prima sa soție, Mihaela, fostul patron al lui Dinamo are un băiat, Patrick, şi gemenii Antonia şi Angelo. Cu a doua soţie, Alina Vidican, are alți doi copii: George Alexandru şi Gloria . Borcea mai are o fetiță, Carolyn , din relația cu Simona Voiculescu.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina România în Grupa B4 a Nations League, din care mai fac parte Polonia, Bosnia şi Suedia?
Loading ... Loading ...
Citește și:
10:49
VIDEOGabi Tamaş a înjurat ca la uşa cortului un concurent la Survivor România. Ce s-a întâmplat
10:42
Reacţia lui Mihai Stoica după ce Baiaram a scuipat un fan, iar Cârţu a acuzat că se fac jocurile pentru FCSB!
10:05
Revenire spectaculoasă a lui Bogdan Lobonţ în Liga 1! Clubul cu care negociază
9:56
Ce schimb de mesaje au avut Daniel Pancu şi Cristiano Bergodi, după scandalul de la CFR – U Cluj 3-2!
9:20
Cutremur la PSG! Dembele şi Vitinha şi-au atacat colegii după înfrângere. Luis Enrique: “Nu voi permite asta”
9:19
Şoc la Jocurile Olimpice! Marele favorit Ilia Malinin, în lacrimi după ce a căzut de două ori! Pe cât a terminat
1 Verdictul lui Cristi Balaj despre faza care a decis meciul Universitatea Craiova – FCSB 2-2 2 Alimentul la care Gigi Becali a renunțat definitiv: “Sunt ca la 20 de ani”. Şi Gică Hagi l-a tăiat de pe listă 3 Verdictul CCA după ce Radu Petrescu a anulat incredibil un gol valabil în Petrolul – FC Argeş! 4 Ce le-a putut spune Radu Petrescu pe teren argeşenilor după golul anulat uluitor în Petrolul – Argeş 2-1 5 UPDATEMihai Stoica neagă că a rămas fără permis de conducere: “Nu mi-a fost reținut carnetul” 6 Gigi Becali mai pierde un jucător. O fostă campioană a Suediei a făcut ofertă
Citește și