Închide meniul

Vedetă din România, făcută praf în direct la TV de soţul ei! "Bagă toţi banii în haine, e leneşă. Nu-mi plac figurile astea de vedetă"

Antena Sport Publicat: 21 martie 2021, 7:28

Comentarii
Vedetă din România, făcută praf în direct la TV de soţul ei! "Bagă toţi banii în haine, e leneşă. Nu-mi plac figurile astea de vedetă"

Nicolae Zuluf şi Sânziana Buruiană, căsnicie cu probleme

"Nu-mi place că nu e ordonată. Intră încălțată pe mochetă, nu are grijă de mașină, uită cheile. E leneșă. Nu e punctuală, vine după două ore la o întâlnire. Mi se urcă părul în cap de nervi! Ei îi plac hainele, baga toți banii în haine. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mie nu-mi plac figurile astea de vedetă. Eu sunt un om mai simplu. M-am lăsat de fotbal la 26 de ani și m-am lăsat pe mâna lui Dumnezeu. Nu aveam bani nici de suc, nici de benzină. Mi-a murit și fratele, și finul în același timp", a spus Zuluf, la Antena Stars. 

Nicolae Zuluf, celebru pentru "perlele" sale

În 2012, Nicolae Zuluf semna, alături de Ispir, cu Dinamo. La acel moment, în spaţiul public au apărut mai multe întâmplări memorabile. Una dintre ele ar fi aceea că fostul fotbalist ar fi înghiţit două supozitoare. "Am văzut că aţi scris c-am înghiţit două supozitoare. N-a fost aşa. Am luat doar unul, doar că îl tăiasem în două fiindcă nu-l puteam înghiţi!", a spus Zuluf, la acel moment, pentru gsp.ro.

Un alt episod memorabil a avut loc într-un cantonament din Turcia. Lui Zuluf i s-a stricat cartela magnetică de la cameră şi s-a dus la recepţie să o schimbe.

"Room number, please?", a întrebat aceasta, în engleză, care este numărul camerei. "Zuluf!", ar fi fost răspunsul uluitor al fotbalistului. Un coleg i-a atras atenţia că receptţionera l-a întrebat de numărul camerei. "Aaaa", a fost reacţia lui Zuluf.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica Inter în optimile Ligii Campionilor, după 1-3 în tur cu Bodo/Glimt?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:16 20 feb.
Zoran Mitrov şi-a atacat colegii după FC Botoșani – U Cluj 1-3: “Fiecare am luat-o pe alt drum”
22:54 20 feb.
Coșmar pentru Marius Șumudică! Un nou eșec pentru român în Arabia Saudită
22:41 20 feb.
Leo Grozavu, mesaj pentru jucători: “Acum trebuie să arătăm caracter”
22:29 20 feb.
Alex Chipciu, discurs sincer după victoria de la Botoșani: „Nu suntem calificați”
22:24 20 feb.
Valeriu Iftime: “În prostia mea credeam la titlu!” Face praf un jucător: “Parcă a băut două sticle de whiskey”
21:58 20 feb.
Botoşani – U Cluj 1-3. „Șepcile roșii” defilează către o nouă prezență în play-off
1 Rezultatul istoric al Juliei Sauter, făcut zob în România: “Cea mai mare umilință pentru sportul românesc” 2 Ilie Dumitrescu a anunţat cine este selecţionerul care stă pe banca României cu Turcia: “100%” 3 Julia Sauter le-a dezvăluit celor de la Golden Skate realitatea cruntă, la 15 ani după ce a ales România 4 Răzvan Burleanu are concurenţă! Un nou candidat la şefia FRF: “Foarte multe probleme”. Ce îi reproşează actualului preşedinte 5 Revenire importantă în echipa lui Filipe Coelho, înainte de Unirea Slobozia – Universitatea Craiova 6 Anunţul lui Jose Mourinho despre transferul lui Ştefan Baiaram. Cu cine negociază jucătorul Universităţii
Citește și