Aceştia au deschis un proces la Judecătoria Sectorului 1 din București, iar în calitate de „intimați” se regăsesc, printre alții, Gică Hagi, Gică Popescu, Ilie Dumitrescu, Dan Petrescu, dar și Victor Pițurcă și Bogdan Stelea.
Procesul deschis la Judecătoria Sectorului 1 are ca obiect „dizolvare persoană juridică”, iar în centrul atenției se află Fundația „Viitorul Fotbalului Românesc”, înființată în 1996, scrie Prosport.
Victor Becali: "Nu am ce să vă spun pe această temă. Avocatul știe"
„Nu am ce să vă spun pe această temă. Avocatul știe. Se ocupă avocatul de toate problemele acestea, nu sunt probleme de care mă ocup eu. Eu vorbesc de mine şi de fratele meu. Suntem nişte oameni care trăim bine, nu suntem nişte oameni foarte bogaţi. (…) Acum trăiesc foarte bine, dar nu sunt un om bogat. Eu cred că în România oamenii de afaceri sunt foarte puţini. Eu sunt un agent de jucători. Oamenii de afaceri din România se numără pe degete”, a spus Victor Becali pentru sursa citată.
- Fraţii Becali au dat în judecată mai mulţi componenţi ai Generaţiei de Aur
- Marele Premiu al Olandei se vede LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21-23 august
- Campionatul European de volei feminin va fi LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21 august – 6 septembrie
- (P) Cum a inspirat sportul tematicile din industria divertismentului digital
- Diego Simeone, anunț categoric despre Julian Alvarez: „E ca și cum ai merge la tribunal”
- A ales banii sau iubirea? „Nu știți voi de ce plâng eu!” Vedeta urmărită de 1 milion de oameni a spus totul
- A rupt tăcerea, după ce soţul milionar a înşelat-o cu cea mai bună prietenă a ei! Ce a spus despre trădarea incredibilă
- (P) Cultura pop și divertismentul digital: cum inspiră filmele și muzica lumea jocurilor

































