Închide meniul

Cum se protejează Vladimir Putin de coronavirus. Ce sunt obligaţi să facă cei care se întâlnesc cu preşedintele Rusiei

Antena Sport Publicat: 16 iunie 2020, 8:56

Comentarii
Cum se protejează Vladimir Putin de coronavirus. Ce sunt obligaţi să facă cei care se întâlnesc cu preşedintele Rusiei

Vladimir Putin

Astfel, conform jurnaliştilor de la BBC, care citează presa din Rusia, Vladimir Putin este protejat de infectarea cu noul coronavirus cu ajutorul unui tunel special cu dezinfectant.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Practic, oricine merge să se întâlnească cu Vladimir Putin trebuie să treacă prin acest tunel. Rusia este una dintre cele mai afectate ţări de pandemia de coronavirus.

Rusia a raportat peste 550 000 de bolnavi de Covid-19 şi peste 7.400 de morţi. Ruşii au fost acuzaţi că ascund numărul real al persoanelor decedate. Doar SUA şi Brazilia au mai multe cazuri de coronavirus.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe ce loc va termina România în Grupa B4 a Nations League, din care mai fac parte Polonia, Bosnia şi Suedia?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:55 13 feb.
După scandalul legat de golul anulat incredibil, Gicu Grozav a acuzat un penalty neacordat: “Fault clar, 100%”
23:55 13 feb.
Pedeapsa uriaşă care îl aşteaptă pe Radu Petrescu după dezastrul de la Ploieşti. Verdictul specialistului
23:33 13 feb.
Verdictul CCA după ce Radu Petrescu a anulat incredibil un gol valabil în Petrolul – FC Argeş!
23:26 13 feb.
Atac total după golul anulat de Radu Petrescu: “Domnul Vassaras trebuie să-și dea demisia”
23:23 13 feb.
Scandal după Petrolul – FC Argeş! Arbitrii meciului, înjuraţi pentru golul anulat uluitor: “Puşcărie”!
23:00 13 feb.
Uluitor! Dani Coman a scos un jucător din interviu după golul anulat incredibil: “Dă-i, bă, drumul la vestiar”
1 Verdictul lui Cristi Balaj despre faza care a decis meciul Universitatea Craiova – FCSB 2-2 2 Alimentul la care Gigi Becali a renunțat definitiv: “Sunt ca la 20 de ani”. Şi Gică Hagi l-a tăiat de pe listă 3 Ce le-a putut spune Radu Petrescu pe teren argeşenilor după golul anulat uluitor în Petrolul – Argeş 2-1 4 UPDATEMihai Stoica neagă că a rămas fără permis de conducere: “Nu mi-a fost reținut carnetul” 5 Gigi Becali mai pierde un jucător. O fostă campioană a Suediei a făcut ofertă 6 Gigi Becali va exploda! Delegări incredibile la meciul Craiova – FCSB
Citește și