Irinel Columbeanu se confruntă cu mari probleme financiare. Dacă în urmă cu 10 ani avea o avere estimată la 70 de milioane de euro, astăzi nu își poate permite să își plătească chiria de 350 de euro. Mai mult, Columbeanu a fost executat silit, iar banca i-a scos la vânzare vila de la Izvorani. Această costă doar 750.000 de euro, scrie playtech.ro.
Cum a ajuns Irinel Columbeanu în această situație disperată
Columbeanu a făcut un împrumut de 5,5 milioane de euro, iar banca l-a executat silit pentru că nu și-a mai plătit rata. Astfel, i-au fost puse sub sechestru vila de la Izvorani, zeci de terenuri în Ciolpani, precum si pe trei apartamente din București.
În prezent, milionarul locuiește cu chirie într-un apartament din Colentina, unde plătește, cu greu, o chirie de 350 euro/lună. Mai mult, problemele financiare ale acestuia sunt atât de mari, încât a adunat datorii la întreținere.
- Irinel Columbeanu stă în chirie
- Milionarul a ajuns la sapă de lemn
- Columbeanu a fost executat silit
- Spania - Belgia e vineri, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Norvegia - Anglia e duminică, de la ora 00:00, în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY
- Ce avere a lăsat în urmă Gabi Mureşan, decedat la doar 44 de ani. Salariul pe care îl avea ca primar
- (P) Cele mai mari surprize ale Campionatului Mondial 2026, din grupe până în sferturi
- (P) Cum asortezi fusta de blugi cu diferite tipuri de încălțăminte?
- (P) Ce presupune recuperarea după rupturi musculare și ligamentare la sportivi?
- Milionarul care şi-a înşelat soţia cu cea mai bună prietenă a acesteia e la mare căutare! Trebuie să-şi decidă viitorul
































