Închide meniul

Motivul incredibil pentru care un primar s-a prefăcut mort, după ce a fost prins de poliţie la băut

Antena Sport Publicat: 21 mai 2020, 9:16

Motivul incredibil pentru care un primar s-a prefăcut mort, după ce a fost prins de poliţie la băut

Scene incredibile în Peru

Bărbatul s-a prefăcut mort în sicriu pentru a nu putea fi arestat. Polițiștii au vrut să-l aresteze pentru că a încălcat restricțiile de deplasare și s-a dus la băut cu prietenii. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Primarul orașului Tantara, Jaime Ronaldo Urbina Torres, a ieșit la băut cu prietenii, când agenții poliției naționale au venit în control. A încercat să se ascundă într-un sicriu, astfel încât poliția a crezut, în primă fază, că este mort din cauza Covid-19. 

Tertipul primarului nu a funcţionat, astfel că poliţiştii l-au arestat şi l-au acuzat de încălcare restricţiilor de distanţare socială. Peru a intrat în carantină în urmă cu 66 de zile. În Peru au fost înregistrate peste 100.000 de cazuri de Covid-19 și 3.024 de decese.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va prinde Dinamo cupele europene, după ieşirea din insolvenţă?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
21:14

Victor Piţurcă neagă că a semnat pentru preluarea Stelei de către Gigi Becali! Pe cine acuză: “Ei au semnat”

21:07

Juventus – Manchester City LIVE SCORE (22:00). Duel tare pentru primul loc al grupei de la Mondialul Cluburilor

20:45

VideoJurnal AntenaSport | Marea bălăceală națională

20:44

VideoJurnal AntenaSport | Sportul e o artă

20:43

VideoJurnal AntenaSport | Oltenii se distrează

20:38

Denis Popescu, AUR la 100 m fluture la Campionatele Europene U23! Şi-a doborât recordul naţional

1 Cele mai tari transferuri din vara din 2025 | Florian Wirtz, transferat de Liverpool. Trent Alexander-Arnold, la Real Madrid 2 VIDEOAlexandru Mitriţă, dublă senzaţională şi assist în primele 45 de minute de la debutul în China 3 Camilo Nuin a murit în timpul unei intervenţii chirurgicale 4 Edi Iordănescu pregăteşte transferul lui Ianis Hagi: “Am discutat deja cu conducerea, ei ştiu tot” 5 Al şaselea transfer al verii la Dinamo. “Câinii” s-au înţeles cu jucătorul cotat la 750.000 de euro 6 Marius Şumudică şi-a găsit echipă, după plecarea de la Rapid. Unde e dorit antrenorul român
Citește și