Lewis Hamilton s-a relaxat de Crăciun în sufrageria casei sale. A pus mâna pe chitară și a cântat pentru fani.
Lewis Hamilton: ”Sunt foarte limitat cu ce pot să cânt”
”Nu când mult, sunt foarte limitat cu ce pot să cânt, dar am pregătit ceva scurt pentru voi”, a scris britanicul pe contul de Instagram.
Lewis Hamilton: ”Am pierdut 4 kilograme de masă musculară”
2020 este anul în care Lewis Hamilton a câștigat al 7-lea titlu în Formula 1. El a egalat recordul istoric deținut de Michael Schumacher.
Tot în acest an, pilotul britanic s-a infectat cu noul coronavirus. S-a vindecat la timp pentru a participa la ultima cursă a sezonului. ”Am pierdut 4 kilograme doar masă musculară”, a dezvăluit britanicul, potrivit express.co.uk.
- Lewis Hamilton i-a ”colindat” pe fani
- Britanicul a câștigat titlul mondial în 2020
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Finala Cupei Stanley e live în AntenaPLAY, în perioada 5-21 iunie
- Cătălin-Cedric Ghigea încearcă să deslușească ce s-a întâmplat cu Lance Stroll în Barcelona
- Criza lui Hamilton se adâncește! Adrian Georgescu a analizat sezonul septuplului campion mondial
- F1 2025 Spanish Grand Prix: O radiografie completă a lui Cătălin-Cedric Ghigea despre un weekend definitoriu
- Lewis Hamilton, dărâmat după Marele Premiu al Spaniei: “Cea mai proastă cursă! Zero lucruri pozitive”
- Max a dat chix la final! Concluzia lui Adrian Georgescu, după Marele Premiu al Spaniei