Antena Sport Publicat: 8 noiembrie 2020, 12:14

Bianca Gascoigne, şedinţă foto în Turcia

Îmbrăcată într-un costum de baie negru, modelul de 34 de ani a atras toate privirile. Bianca a pozat în Turcia, iar fanii s-au declarat încântaţi.

Poze provocatoare cu Bianca Gascoigne

Fiica fostului internaţional englez are un succes enorm pe reţelele de socializare. Pe Instagram are nu mai puţin de 320.000 de urmăritori. Este o prezenţă constantă la emisiunile de televiziune din Marea Britanie.

Paul Gascoigne a jucat, în carieră, pentru Newcastle, Tottenham, Lazio, Rangers, Middlesbrough, Everton şi Burnley. A marcat 10 goluri în 57 de apariţii în tricoul selecţionatei Angliei.

22:14

Ilie Dumitrescu a dat verdictul după ce Mitriţă nu a fost convocat pentru EURO 2024: „Nu mai poţi fi ‘Rege’!”

21:50

LIVE TEXTUniversitatea Craiova – U Cluj 0-0. Prelungiri în duelul din finala barajului pentru Conference League

21:41

Olimpiu Moruţan a retrogradat în Turcia! Niţă, Drăguş, Sorescu şi Maxim s-au salvat la limită! Galatasaray, campioană

21:37

FotoDaniel Popa, întrebat direct dacă vine la FCSB! Răspunsul imediat pe care l-a dat cu soţia lângă el

21:15

LIVE VIDEOElveția – Cehia e ACUM în AntenaPLAY. Marea finală a Campionatului Mondial de hochei. Suedia a câştigat finala mică

21:09

Corvinul, la un pas să fie cap de serie în Europa League! Posibilele adversare din primul tur preliminar

1 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY! 2 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real” 3 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racing 4 VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45) 5 VIDEOMax Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Imola! Cursa a fost live pe Antena 1 şi AntenaPLAY 6 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAY