Închide meniul

Lovitură primită de Gigi Becali. Fundașul dorit la FCSB, tot mai greu de adus. Cine se opune mutării

Iulian Focșăneanu Publicat: 11 septembrie 2020, 11:30

Lovitură primită de Gigi Becali. Fundașul dorit la FCSB, tot mai greu de adus. Cine se opune mutării

Gigi Becali își dorește transferul unui fundaș

Antrenorul echipei din Segunda Division, la care este legitimat jucătorul de 29 de ani, nici nu vrea să audă de o astfel de mutare. Le-a cerut deja conducătorilor clubului să refuze orice discuții.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

FCSB, șanse mici de a-l transfera pe Carlos Hernandez

Nu știu foarte multe lucruri despre ofertele primite. Nu sunt îngrijorat că ar putea pleca. Carlos știe foarte bine că nu iau în considerare să-l pierd.

Au plecat deja mulți jucători în ultimele săptămâni. El este un jucător care oferă foarte mult echipei noastre”, a declarat antrenorul Jose Angel Ziganda, citat de Lavozdeasturias.

Fundașul mai are contract cu Oviedo până în vara anului viitor. Era dorit la FCSB pentru a-i face concurență lui Iulian Cristea și George Miron. Roș-albaștrii îl vedeau drept înlocuitorul perfect pentru Bogdan Planic.

Carlos Hernandez Alarcon este cotat la 400.000 de euro şi joacă la Oviedo, fosta echipă a lui Marius Lăcătuş din 2017. Acesta a avut recent coronavirus, dar s-a vindecat. Carlos Hernandez Alarcon a mai jucat în carieră la Real Zaragoza, Sabadell și Lugo, înainte să vină la Oviedo.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va lua Cristi Chivu titlul cu Inter în sezonul 2025-2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
20:39

EXCLUSIV“Cât de greu v-a fost să alegeţi primul 11?” Răspunsul lui Mircea Lucescu înainte de Austria – România!

20:32

Coco Gauff, mesaj pentru Aryna Sabalenka, după finala de la Roland Garros! Liderul WTA a izbucnit în lacrimi

20:23

Mihai Stoica, mesaj dur pentru Florin Talpan! L-a atacat după decizia ÎCCJ, cu privire la palmaresul Stelei

20:21

VIDEOAustria – România LIVE VIDEO (21:45, Antena 1 şi AntenaPLAY). Echipele de start

20:15

Anunţul conducerii lui Rayo Vallecano despre transferul lui Andrei Raţiu: “Doar sume mari”

19:48

“Bine, idiotule” Întrebarea despre Lionel Messi care l-a făcut pe Ronaldo să ia prin surprindere pe toată lumea!

1 Florin Niţă, marea lovitură încercată de Dinamo pe piaţa transferurilor 2 Louis Munteanu a părăsit cantonamentul României, chiar înaintea meciului cu Austria! Anunţul FRF 3 OFICIAL | Karlo Muhar a fost prezentat de CFR Cluj. Mijlocaşul croat a revenit în Gruia 4 Farul a transferat un fost atacant de la Rapid. Jucătorul a fost prezentat oficial 5 Jannik Sinner – Carlos Alcaraz e finala Roland Garros 2025! Italianul a trecut de Djokovic în semifinale 6 CFR Cluj dă o nouă lovitură! Un fundaş croat va semna cu formaţia din Gruia
Citește și