Chiar dacă antrenamentele bianconerilor nu se vor relua mai devreme de 18 mai, Cristiano va reveni la Torino. Până acum, el s-a aflat în izolare la Funchal, unde s-a antrenat de unul singur pe stadionul Clube Desportivo Nacional.
Cristiano Ronaldo este în Portugalia din 10 martie, el plecând mai întâi pentru a fi alături de mama sa, care a suferit un atac vascular cerebral.
Cristiano Ronaldo, așteptat de colegi la Torino
Colegii îl așteaptă pe Cristiano cu brațele deschise la Torino. Ramsey a făcut dezvăluiri impresionante despre starul venit de la Real Madrid.
”Este o persoană incredibilă și unul dintre cei mai buni fotbaliști din toate timpurile. Îmi amintesc primul antrenament la Juventus. M-am așezat jos și el (n.r Ronaldo) a venit către mine și am început să vorbim.
Imediat m-a făcut să mă simt ca acasă. Nu mai e nevoie să spun multe lucruri despre cariera lui de fotbalist, dar vă asigur că este un om deosebit”, a declarat Ramsey pentru Gazzetta dello Sport.
- Cristiano Ronaldo e plecat de la Torino de pe 10 martie
- CR7 a plecat în Portugalia, unde mama lui a avut probleme de sănătate
- Cristiano s-a antrenat la Funchal
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- All-Star Game 2026 e live în AntenaPLAY luni, 16 februarie, de la 00:00
- “Nu e greşeală omenească, e premeditat” Cea mai dură reacţie după ce Radu Petrescu a anulat un gol valabil!
- După scandalul legat de golul anulat incredibil, Gicu Grozav a acuzat un penalty neacordat: “Fault clar, 100%”
- Pedeapsa uriaşă care îl aşteaptă pe Radu Petrescu după dezastrul de la Ploieşti. Verdictul specialistului
- Verdictul CCA după ce Radu Petrescu a anulat incredibil un gol valabil în Petrolul – FC Argeş!
- Atac total după golul anulat de Radu Petrescu: “Domnul Vassaras trebuie să-și dea demisia”

































