EXCLUSIV | Adio, FCSB!? Oferte din Spania și Olanda pentru Andrei Chindriș. ”Mi-a zis să am încredere în el”

Antena Sport Publicat: 27 aprilie 2020, 13:24

Comentarii
EXCLUSIV | Adio, FCSB!? Oferte din Spania și Olanda pentru Andrei Chindriș. ”Mi-a zis să am încredere în el”

Andrei Chindriș poate ajunge în Spania sau Olanda

”Aștept o potențială ofertă de la cei doi impresari, unul care e plecat în Spania și îmi povestea că are acolo o ofertă și să am încredere în el, și unul care mi-a zis ceva de Olanda. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ați văzut oferta de la Becali pică sau crește de la zi la zi, depinde în ce situație se găsește domnul Becali. Acum e la 400.000. A fost la 400, la 900, la 700, nu știu, habar n-am, deocamdată aici suntem”, a spus Iftime, pentru AntenaSport.

Valeriu Iftime: Schimbul Chindriș – Gnohere? O glumă!

O altă variantă apărută a fost cea a unui schimb între Chindriș și Gnohere. Becali nu mai vrea să mai audă de atacant, după ultimele mesaje postate pe rețelele de socializare. Iftime cataloghează drept ”o glumă” această mutare.

”E o gluma aia (n.r. schimbul cu Gnohere). Ce să fac cu Gnohere și să-l dau pe Chindriș, Doamne iartă-mă!”, a mai spus Iftime. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce pronostic dai pentru meciul dintre Slovacia şi România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:53

Cristi Borcea, replică fermă pentru Ion Ţiriac: “Dinamo nu e doar un stadion de fotbal”

12:37

UPDATESlovacia – România, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY (21:45). Fără Mircea Lucescu pe bancă

12:19

Carlo Ancelotti ştie cum poate câştiga Brazilia World Cup 2026: “Avem asta”

11:52

Situaţie incredibilă: România ar putea disputa un amical cu Iran. Negocierile au început deja

11:50

Cristiano Ronaldo îi dă planurile peste cap lui Lionel Messi! Vrea să deturneze un star din drumul către Inter Miami

11:26

Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională

1 Doi jucători nu mai intră în planurile lui Gică Hagi la naţionala României. Gigi Becali ştie cine sunt 2 A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus” 3 Putin, anunț în ziua cea mare: „Rusia este pregătită” 4 Nebunie în Italia. 30.000 de fani au umplut Piazza dei Signori după promovarea din liga a treia 5 Bogdan Vătăjelu a revenit în România după doi ani și a semnat 6 “Schimb yala de la uşă”. Mircea Lucescu, dialog incredibil cu soţia Neli, pe patul de spital: “FRF l-a disperat”
Citește și