Ghinion teribil pentru Florinel Coman! S-a accidentat după numai 10 minute în România – Macedonia de Nord

Antena Sport Publicat: 25 martie 2021, 19:07

Captură Pro TV

Florinel Coman s-a accidentat

Florinel Coman nu scapă de coşmarul accidentărilor din acest sezon. "Mbappe" de România a rezistat doar 10 minute în teren cu Macedonia de Nord. ”Nu mai pot, da!”, le-a transmis Coman celor de pe bancă.

Florinel Coman s-a întins pe gazon fără să fie lovit de cineva şi a solicitat îngrijiri medicale. Coman nu a mai putut continua partida şi a fost înlocuit cu Valentin Mihăilă. Florinel Coman a avut mari probleme în acest sezon la FCSB. Acesta s-a accidentat în partida cu Backa Topola şi a lipsit multe luni de pe teren.

Florinel Coman, surpriza lui Mirel Rădoi în România – Macedonia

Titularizarea lui Florinel Coman a reprezentat o adevărată surpriză pentru toată lumea.

"În momentul în care ești pe primul loc în Liga 1 și FCSB are cel mai bun atac, iar tu ai avut câteva realizări… Este o surpriză, asta e surpriza lui Rădoi.

Eu cred că s-a mers pe tripleta asta, cu Man și Tănase. Cu siguranță vom vedea o altă formulă la meciul cu Germania", a spus Ilie Dumitrescu la Digisport

TOŢI PENTRU ROMÂNIA | Programul României la debutul în preliminariile CM 2022

Meciul cu Macedonia de Nord se va juca de la ora 21:45, pe Arena Națională, și va fi în format live text pe www.as.ro.

7:37 VIDEOBogdan Lobonţ, lăsat cu mâna întinsă de Cristi Săpunaru. Moment ruşinos pentru antrenor, după Rapid – Craiova 1-2 0:09 Costel Gâlcă, după ce echipa lui a învins-o în prelungiri pe Rapid: „Puteam câștiga la 3 goluri diferență” 29
23:52
Basarab Panduru l-a atacat pe Dan Şucu: „Te faci de râs, te-ai trezit că nu vinzi mobilă aici!”
29
23:50
VIDEOPreston North End – Leicester City 0-3 a fost în AntenaPLAY. Oaspeţii au făcut spectacol total în Championship
29
23:41
„Nu trebuie să acordăm atenţie rezultatelor” Bogdan Lobonţ, reacţie surprinzătoare după Rapid – Universitatea Craiova 1-2
29
23:36
Mircea Lucescu, semnal de alarmă pentru Rapid: „E imposibil să câştigi aşa campionatul”! Sfatul pe care i l-a dat lui Dan Şucu!
29
23:00
Corona Braşov a scris istorie în voleiul românesc şi a câştigat titlul naţional
29
22:57
Scene halucinante după Rapid – Universitatea Craiova 1-2! Iacob a sărit să îl bată pe un suporter! Reacţia lui după incident
29
22:46
Universitatea Craiova a învins-o pe Rapid în prelungiri şi a urcat pe locul 2 în play-off! Cum arată acum clasamentul
29
22:37
Cum a fost surprinsă Diana Şucu după golul lui Rapid, în timp ce Daniel Niculae îl îmbrăţişa pe Dan Şucu