Alertă la Cluj! Ultraşii lui Dinamo Zagreb sosesc înainte de meci! Autorităţile sunt pregătite

Gal Dorin Publicat: 26 august 2020, 13:58

Comentarii
Alertă la Cluj! Ultraşii lui Dinamo Zagreb sosesc înainte de meci! Autorităţile sunt pregătite

Fanii lui Dinamo Zagreb

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Totuşi, delegaţia croată s-a plâns că ar fi fost trezită de focuri de artificii, petarde şi gălăgie între orele două şi trei dimineaţa. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Autorităţile de la Cluj sunt pregătite

Oficialii clujeni sunt pregătiţi şi în alertă după ce a fost anunţat că 30 de fani ai campioanei Croaţiei vor sosi în oraş în ziua meciului. 

Chiar dacă meciul din preliminariile Ligii Campionilor se joacă fără spectatori, suporterii lui Dinamo Zagreb sunt cunoscuţi drept unii dintre cei mai violenţi din Europa şi obişnuiesc să creeze probleme oriunde merg pentru a-şi susţine favoriţii.

Meciul dintre campioana României, CFR Cluj şi Dinamo Zagreb va avea loc în această seară de la ora 21 şi va putea fi urmărit în format Live Text pe antenasport.ro

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește Cristi Chivu să facă dubla campionat - Cupa Italiei cu Inter?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:45

VideoEduard Ionescu a obţinut una dintre victoriile carierei, 3-0 cu chinezul Liang Jingkun, la Campionatele Mondiale

12:44

Statul în care se va caza Brazilia, pe parcursul Campionatul Mondial 2026. Alte trei naţionale l-au ales

12:29

40 de ani de la Sevilla! Ce scriau catalanii cu o zi înaintea finalei câștigate de Steaua: „Ordine caracteristică militarilor”

12:20

Steaua ’86, sărbătorită în Parlament, la 40 de ani la succesul istoric. Numele uriaşe prezente

12:05

România – China 1-0 e ACUM, în AntenaPLAY. Victorie uriaşă pentru Eduard Ionescu la Campionatele Mondiale pe echipe

12:03

Gigi Becali, victorie în procesul cu CSA Steaua şi Florin Talpan. Suma uriaşă pe care nu o va mai plăti: “S-a terminat”

1 Gigi Becali n-a stat pe gânduri: pe cine vrea premier al României, după căderea Guvernului lui Ilie Bolojan 2 Transferul oficial anunțat cu câteva ore înainte de Arsenal – Atletico! Clauză: 70 de milioane de euro 3 Șoc la CFR Cluj! Plecare din conducerea clubului: “Demisia am depus-o de ieri. Nu vreau să mă asociez cu ei” 4 UPDATECum a votat Gigi Becali la moțiunea de cenzură împotriva Guvernului. Apariție rară în Parlamentul României 5 Gigi Becali s-a răzgândit! Jucătorul rămâne la FCSB, după ce a fost dat ca și plecat: “Nu se pune problema” 6 Mihai Stoica a anunțat decizia luată de Gigi Becali, în privința noului antrenor de la FCSB: „Cu el va vorbi. Suntem obligați”
Citește și