Hagi a fost sufeltul unei petreceri ce a avut loc în 2018 şi nu a ezitat să cânte melodii de petrecere dedicate dinamoviştilor. Gică Hagi este considerat cel mai mare jucător român din toate timpurile şi un simbol al Stelei, marea rivală a celor de la Dinamo. Cei de la ziare.com au publicat un filmuleţ de la o petrecere în care "Regele" cântă melodiile dedicate rivalei sale istorice. La petrecerea respectivă a participat şi Stere Halep, tată Simonei Halep.
Video AICI cu Gică Hagi în timp ce cântă
Dinamo – Viitorul 0-5! Echipa lui Hagi a umilit Dinamo în Liga 1
Viitorul lui Gică Hagi nu a avut milă de Dinamo în Liga 1. Dinamo s-a făcut de râs cu Viitorul, în etapa cu numărul 25 din Liga 1. Revenit în Ştefan cel Mare, Mircea Rednic nu i-a dat nicio şansă echipei alături de care a câştigat titlul atât ca jucător, cât şi ca antrenor.
Constănţenii au început perfect meciul şi au condus cu 2-0 încă din primul sfert de oră. Viitorul a mai marcat o dată până la pauză, prin George Gane, şi s-a descătuşat pe final. Andrei Ciobanu a reuşit "dubla", iar Tsoumou a înscris la debut.
- Gică Hagi, sufletul petrecerii
- Imagini rare cu Hagi în timp ce dă recital
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- O nouă lovitură pentru FCU Craiova. Echipa lui Adrian Mititelu a pierdut un proces la FIFA și e bună de plată
- Caz de violență la Craiova U17- Rapid U17. Tatăl unui jucător oltean, bătut sub privirile lui Vasile Maftei
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
- Gluma virală făcută de Adrian Petre cu ocazia sărbătorii de Halloween
































