Parma a trimis prima ofertă concretă pentru Dennis Man. Conform Digisport, italienii au trimis o ofertă de 10 milioane de euro. Gigi Becali a refuzat-o imediat. Patronul FCSB a anunţat că nu îl vinde pe Man pe o sumă mai mică decât 15 milioane de euro. Dennis Man a marcat 14 goluri în acest sezon al Ligii 1.
Man joacă pentru FCSB din 2016, atunci când a fost transferat de la UTA Arad, pentru 500.000 de euro.
Dennis Man: "Sunt transferat la toate echipele din Europa"
FCSB s-a impus cu 2-1 în meciul cu FC Voluntari, din etapa cu numarul 18 din Liga 1. La finalul jocului, Dennis Man a vorbit despre zvonurile legate de transferul său. Gigi Becali îi dă drumul doar dacă primeşte o ofertă de 15 milioane de euro!
Atacantul lui FCSB s-a arătat supărat pe speculațiile despre plecare lui la unul dintre granzii Europei.
"Nu știu de nicio ofertă, sunt transferat zilnic la toate echipele din Europa. Nu eu sunt de vină pentru ce se întâmplă. Oamenii se razbună pe mine, nu mă gândesc la un transfer. Ceea ce se scrie nu este problema mea, eu îmi văd de treabă. Știți și dumneavoastră ce se scrie", a declarat Dennis Man.
- 6.500.000 milioane de euro e cota lui Dennis Man
- AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.
- Parma, ofertă concretă pentru Dennis Man
- Răspunsul lui Gigi Becali
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- O fostă câștigătoare a Cupei României, exclusă din campionat. A apelat la un gest gândit și de Gigi Becali
- Marius Ştefănescu, o nouă ofertă din România: “Va dori să meargă în prima ligă”
- Ianis Hagi, integralist în Alanyaspor – Galatasaray 1-2. Ce șanse are echipa românilor să meargă mai departe
- Afacerea în care Adrian Mititelu a pierdut 40 de milioane de euro: “Ştiu că vi se pare o nebunie”
- “Mi-am vândut tot ce aveam”. Sacrificiul imens făcut de jucătorul pe care FCSB plătea 1 mil. €. Ce face acum


































