"Nu pot să-mi dau seama cu cine. Argăseală scrie o poezie, poate… Fac ce trebuie să facă acolo. Mi-e greu să cred că vorbea cu patronul şi după aceea să-l cheme pe unu', du-te…
După cum e, nu cred că vorbeşte cu patronul. Argăseală sigur nu vorbeşte cu patronul. Probabil că întreabă pe cineva despre arbitraj", a spus Panduru, la Telekomsport.
Mihai Stoica, ţinta glumelor după telefonul de la pauză
Mihai Stoica a fost surprins în timp ce vorbea la telefon, după finalul primei reprize, când Viitorul o conducea cu 1-0 pe FCSB. Telefonul a ajuns apoi la Marius Ianuli. Imediat, a apărut prima schimbare în echipa lui FCSB. Toni Petrea l-a introdus pe Buziuc în locul lui Olaru.
Momentul a devenit ţinta glumelor pentru mulţi fani, care au fost convinşi că oficialul lui FCSB a primit ordin de la Gigi Becali. Repriza a doua a fost mult mai bună pentru oaspeţi, care au înscris de două ori, dar meciul s-a terminat 2-2.
- Moment amuzant în pauza meciului Viitorul - FCSB 2-2
- Darius Olaru a fost apoi înlocuit
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo


































