Andrei Vlad va fi titularizat în derby-ul care va fi, de la ora 20:00, în format LIVE TEXT pe antenasport.ro. Pe bancă este doar un portar de 18 ani, care nu a mai jucat niciodată în Liga 1.
Răzvan Udrea, singura rezervă de portar a lui FCSB
Adus de la echipa de juniori a lui FCSB, Răzvan Udrea ar putea intra în cazul în care apar probleme cu titularul roş-albaştrilor. Andrei Vlad a jucat în numai 9 meciuri din această ediţie de campionat şi nu a scăpat niciodată fără gol primit.
Dan Petrescu are motive de bucurie. L-a cerut pe Cristi Bălgrădean şi acum se poate felicita. Rivalii nu mai au în lot niciun portar cu experienţă. Mai mult decât atât, de sezonul viitor Arlauskis are concurenţă acerbă.
"Am făcut o cerere la Federație, să ne înștiințeze de când putem să îl folosim pe Bălgrădean. Noi l-am înregistrat la Ligă, este jucătorul nostru, dar acum așteptăm să știm exact din ce moment putem să-l folosim efectiv", a declarat luna trecută Bogdan Mara, în exclusivitate pentru AntenaSport.
- FCSB nu mai are niciun portar cu experienţă în lot
- Cristi Bălgrădean a semnat cu CFR Cluj
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia
- Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final”
- Ionel Ganea și decizia luată la șase luni de la decesul copilului său: „Te vom iubi mereu, îngeraș”
- Ce lovitură pentru Real Madrid! S-a “rupt” şi va lipsi 4 luni
- „Fotbal corupt și politizat!” Investitoarea suedeză din Liga 3 se retrage și dă cărțile pe față: „Nu umblăm cu BMW și Mercedes”






























