Închide meniul

Cristiano Bergodi, mesaj pentru cei care îl contestă: "Suporterii sunt exigenți, e normal"

Valentin Pîrcălabu Publicat: 9 mai 2020, 11:04

Comentarii
Cristiano Bergodi, mesaj pentru cei care îl contestă: "Suporterii sunt exigenți, e normal"

Cristiano Bergodi este antrenorul Universității Craiova

"Ion Oblemenco e foarte frumos şi e normal că se simte miros important al unei echipe în genul uneia din Serie A. Sunt condiţii foarte bune, e organizare. Pentru fiecare jucător, antrenor, când joacă cu Craiova e foarte important. Suporterii au împins mereu jucătorii din spate. Suporterii sunt şi exigenţi, e normal, te pot şi critica", a spus Cristiano Bergodi, conform Telekom Sport.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cristiano Bergodi este noul antrenor al Universității Craiova

Cristian Bergodi este noul antrenor al Universității Craiova. Italianul s-a înțeles cu Mihai Rotaru. Bergodi a semnat un contract valabil până pe 30 iunie 2021.

"Fiindcă vine din Cetatea Eternă în Cetatea Banilor, putem spune: Habemus antrenor! Dacă ne uităm în urmă, Știința a avut compatibilitate cu școala de antrenori italiană, așa că Cristiano Bergodi are toate șansele să scrie istorie în „vulcanul” alb-albastru. Simbolul lui Lazio, pentru care a jucat 7 ani de zile, a semnat cu Știința un contract valabil până în data de 30 iunie 2021. Bun venit, Mister și adu-ne trofee!", a fost mesajul postat de club.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:19
Costel Gâlcă a făcut praf arbitrajul după Rapid – Oţelul 0-2: Nu ştiu când o să primim penalty! De ce mai avem VAR?”
23:03
Laszlo Balint, în al nouălea cer după victoria din Giulești: „Faptul că am jucat la un asemenea nivel, este ceva”
23:00
Jucătorii Rapidului au fost aplaudaţi de galerie, dar au primit un mesaj categoric după 0-2 cu Oţelul: “30 de secunde”
22:50
Marian Aioani își toarnă cenușă în cap, după Rapid – Oțelul 0-2: „Într-o altă zi, o scoteam”
22:34
LIVE VIDEOSporting – AFS se joacă ACUM! Spectacol total în Liga Portugal
22:25
Rapid – Oțelul 0-2. Gălățenii îngenunchează liderul Ligii 1 și dinamitează lupta pentru play-off
1 FotoImagini rare cu Cristi Chivu şi familia. Cum a fost surprins la petrecerea de Crăciun a lui Inter 2 Au venit notele după FCSB – Feyenoord 4-3. Cine a fost cel mai bun jucător al roș-albaștrilor 3 Gigi Becali, dat pe spate după FCSB – Feyenoord 4-3: “Şi-au scos banii pe tot anul! Îi prelungesc contractul” 4 Sorin Cârţu a făcut praf un jucător al Universităţii Craiova după eşecul cu Sparta Praga: “Nu pot accepta” 5 Gigi Becali a anunţat un nou transfer la FCSB. Jucătorul din Liga 1 care semnează: “E la noi” 6 Primele plecări de la Universitatea Craiova după eşecul cu Sparta Praga
Citește și