”Ce se va întâmpla cu Niță? În vestiar se vorbește despre frustarea acumulată pentru poziția în care se află și că se gândește la plecarea de la Sparta Praga… El ar putea ajunge în România, țara natală, la FCSB”, anunță cei de la efotbal.cz.
Stanciu: ”Niță s-ar bucura să se întoarcă la FCSB”
Portarul de 32 de ani a jucat pentru FCSB între 2013 și 2018, atunci când s-a despărțit de vicecampioana din Liga 1, plecând la Sparta, pentru două milioane de euro.
”S-ar bucura să se întoarcă, pentru că ţine foarte mult la Steaua şi şi-ar dori să revină acasă, dar nu ştiu dacă se va întâmpla acest lucru", a spus Stanciu, pentru Antena Sport, cu câteva zile în urmă.
Portarul de 32 de ani este considerat înlocuitorul perfect al lui Cristi Bălgrădean, cel care, din sezonul viitor, va fi jucătorul campioanei CFR Cluj.
- Gigi Becali poate rezolva o mare problemă de la FCSB
- Nicolae Stanciu a anunțat și el că jucătorul dorește revenirea
- Fotbalistul a evoluat pentru FCSB în perioada 2013-2018
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Manchester City - Inter se joacă sâmbătă, 1 august, de la ora 14:30, LIVE în AntenaPLAY
- Adrian Mititelu, discurs vehement despre situaţia lui Juan Bauza: „Și-a sabotat singur viitorul”. Ce a spus despre soţia acestuia
- Schimbări radicale în fotbalul juvenil de la noi! Când nu vor mai fi validate decât golurile din interiorul careului! Anunţul FRF
- Sancţiuni drastice după scandalul trucării de meciuri din Liga a 3-a. Care a fost cea mai mare amendă
- Adrian Mititelu, discurs furibund după ce Juan Bauza și-a denunțat unilateral contractul: „O japcă ordinară”
- Gicu Grozav a semnat! Destinaţie surpriză a fostului jucător de la Petrolul Ploieşti


































