"Am auzit că în România este grav. În mod normal, cluburile nu ar trebui să aibă probleme cu banii atât de devreme. Un club ar trebui să aibă bani până la finalul sezonului în curs", a spus Stanciu, la Digi Sport.
Bogdan Planic, discuţie aprinsă cu Gigi Becali
Sârbul Planic este singurul jucător din lotul lui Vintilă care nu a acceptat înjumătăţirea salariului.
Iniţial, fundaşul a fost de acord cu înjumătăţirea salariului, dar doar pe perioada crizei, nu pe 6 luni. Becali nici nu a vrut şi l-a băgat în şomaj tehnic.
Planic a devenit al șaselea jucător în această situație după Bălgrădean, Momcilovic, Stan, Gnohere și Adi Popa. Becali a luat această decizie în cazul lui Planic deoarece sârbul nu a vrut să își prelungească contractul.
- Gică Hagi şi Gigi Becali au înjumătăţit salariile jucătorilor
- Planic, discuţie aprinsă cu Becali
- FCSB a trimis 6 jucători în şomaj tehnic
- Inter - Betis se va disputa sâmbătă, de la ora 20:30, live în AntenaPLAY
- Europe Smash - Sweden 2026 e live în AntenaPLAY în perioada 8-18 august
- OFICIAL | Gicu Grozav a fost prezentat la noua sa echipă! Unde a ajuns să joace fotbalistul cu 243 meciuri în Liga 1
- FCU Craiova şi-a prezentat noul antrenor! Adrian Mititelu l-a convins să revină după 8 ani la echipă
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii
- „De el depinde! Mai are și un patron…” Mesaj pentru Târnovanu de la un fost portar de la FCSB
- Noul stadion Dinamo ar putea găzdui o finală de cupă europeană: „Am discutat cu Lupescu”

































