Antena Sport Publicat: 15 ianuarie 2021, 17:10 / Actualizat: 12 mai 2021, 12:53

Charles Leclerc, prima reacţie după ce a obţinut un pole-position uriaş în Marele Premiu de la Monaco!

17:57

Wayne Rooney a semnat cu noul club! Va antrena în Championship, pe Plymouth Argile

17:55

VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45)

17:55

Al Ain – Yokohama LIVE VIDEO în AntenaPLAY (19:00). Returul finalei Ligii Campionilor Asiei. Echipele de start

17:50

VIDEOSuedia – Cehia 3-7 a fost în AntenaPLAY! Cehii s-au calificat în finala CM de hochei! Canada – Elveția e LIVE de la 19:20

17:42

Rafael Nadal, anunţ care le dă speranţe fanilor, înainte de meciul de la Roland Garros 2024, cu Alexander Zverev

1 FotoMeseriile pe care le au cei doi băieţi ai lui Florin Răducioiu: „Nu trebuie să le fie ruşine! Aş fi vrut să facă mai mult!” 2 VIDEOMax Verstappen, pole position la Marele Premiu de Formula 1 de la Imola! Cursa e LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY (duminică, 15:45) 3 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY! 4 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real” 5 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racing 6 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAY