Badea şi Şerban sunt prezentatori la iUmor…. Nu vor să vadă o naţională de comedie a României. Ei pariază pe Rădoi că îi duce pe Stanciu şi Tătăruşanu la euro!
"Cred că după foarte mulţi ani, o să avem şi noi motive să ieşim pe stradă. Domane Ajută, să ne vedem la Universitate, pe capote. Faceţi o bucurie acestei ţări şi să vă calificaţi", a spus Badea.
Cei doi îşi împart viaţa între filmările pentru sezonul 9 iUmor, familie şi fotbal. De când au copii, sportul s-a schimbat pentru ei.
"Sunt o fire care face mişcare în general, dar de când cu copiii, cu soţia, cel mai bun companion al meu este mătura, aspiratorul şi prin curte..grebla şi sapa primăvara şi toamna", a spus şi Şerban.
Mare fan Barcelona, Badea a intrat în pământ după ruşinea din Champions League! "Când am văzut 4 la ăia am zis băhhhhh apoi 4-2, am zis gata ne revenim şi apoi a fost Doamne Fereşte".
- Copoţ şi Badea fac pariuri pe seama naţionalei
- Copoţ şi Badea sunt prezentatori la iUmor
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- 6 Hours of Spa-Francorchamps e live în AntenaPLAY, pe 9 mai
- U Cluj – Rapid 1-0. „Șepcile roșii” continuă să viseze la titlu
- Așa ceva se vede rar! Un meci din Cehia decisiv pentru titlu, abandonat după ce suporterii au intrat pe teren
- Lionel Messi doboară recorduri și la 38 de ani! Performanță remarcabilă realizată la meciul cu Toronto
- Mirel Rădoi, a treia înfrângere consecutivă în Turcia! Ce au făcut Ianis Hagi și Valentin Mihăilă
- Cristi Chivu, lecție de profesionalism după Lazio – Inter 0-3. Ce a spus de finala cupei: “Vrem încă un trofeu”
































