Monica Paşculea face de doi ani culturism şi e deja campioană naţională.
Monica Paşculea a lăsat baletul pentru culturism
"Am facut sport de mică. De la 3 ani şi jumăte am făcut balet, apoi am dat-o pe dansuri, trupe cu artişti", a dezvăluit Paşculea în exclusivitate pentru AntenaSport.
Fata din Popeşti Leordeni vrea să domine noua probă din culturism – fit model.
"Trebuie să arăţi foarte bine la faţă, să fii machiată frumos, părul să fie impecabil, bijuterii finuţe şi cât mai multă eleganţă. Îmi place că arăt bine, dar şi muncesc pentru asta", a mai spus sportiva.
Monica ţine diete stricte şi rupe fiarele în două pentru un corp de invidiat.
"Cel mai mult îmi place la mine fundul. Fetele care fug de culturism nu ştiu ce înseamnă. Au impresia că, dacă trag de fiare, o sa arate ca un bărbat", a ţinut să declare Monica Paşculea.
Culturista se mândreşte cu 11 tatuaje.
"Sunt poveste din viaţa mea, toate tatuajele!"
- Este deja campioană naţională
- Monica Paşculea ţine dietre stricte
- Cursa Marelui Premiu de la Abu Dhabi e LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY, duminică de la 15:00
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ungaria, calificare dramatică în sferturile Campionatului Mondial. Rezultat incredibil după victoria cu România
- România, victorie zdrobitoare la Campionatul Mondial. Tricolorele n-au avut milă de Senegal
- Germania, prima echipă calificată în sferturile Campionatului Mondial
- Ovidiu Mihăilă, mesaj tranşant după gestul incredibil făcut de Bazaliu: “Dacă mai vrea să facă parte din lot…”
- Eva Kerekes nu mai suportă ostilitatea dintre România şi Ungaria: “Mă doare sufletul, sunt prinsă la mijloc”

































