Închide meniul
Video

Elizabeth Omoregie a dezvăluit povestea tatuajului “secret” şi vrea să o convingă pe Cristina Neagu să îşi facă şi ea unul: “Ea e liderul!”

Publicat: 22 martie 2025, 11:33

Comentarii

Elizabeth Omoregie a dezvăluit povestea tatuajului "secret" şi vrea să o convingă pe Cristina Neagu să îşi facă şi ea unul | Captură AntenaSport

Fetiţele PowerPuff: Neagu, Omoregie şi Arntzen sunt gata să dea bătăliile decisive pentru trofeul Champions League. Omoregie este şi modelul din vestiarul CSM-ului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“A fost minunat, mi-a plăcut la nebunie. Am văzut o altă latură a mea. Îmi cer scuze fanilor de pe Instagram, dar contul meu va exploda“, a spus Elizabeth Omoregie în exclusivitate pentru AntenaSport.
Pasionata de fashion, Omoregie s-a simţit mai ceva ca pe terenul de handbal la sedinţa foto incendiară.

“Îmi descriu starea prin hainele pe care le port. Pot să fiu foarte elegantă şi a doua zi să fiu jerpelită, să arăt ca un om al străzii“, a mai spus vedeta de la CSM Bucureşti.

Elizabeth Omoregie a dezvăluit povestea tatuajului “secret” şi vrea să o convingă pe Cristina Neagu să îşi facă şi ea unul

“Atunci când am genul asta de modele în faţa aparatului, fotografiile ies singure. Nu ştiu, nu trebuie să faci nimic”, a spus şi Dragoş Constantin, fotograful lui Omoregie.

Omoregie, sora ei şi o prietenă şi-au făcut acelaşi tatuaj la Amsterdam. Nu e la vedere şi e sălbatic.

Reclamă
Reclamă

“Ăsta ni l-am făcut toate! Nu foarte multă lume ştie de el“, a mai spus frumoasa Omoregie. Dragonul de pe spate îi dă putere şi pe teren.

“Chiar îl simt. Simt că nu sunt niciodată singură si mă simt puternică”, a mai spus Omoregie. Omoregie si Antzen încearcă să o convingă şi pe Neagu să-şi facă un tatuaj, dacă vor ajunge cu CSM în Final Four-ul Champions League. Cele trei handbaliste vor fi fetiţele PowerPuff şi trebuie să treacă mai întâi de Rapid în Ligă.

“Eu sunt cea verde, Emi e blonda şi Cris e liderul. Nu cred că îşi va face Cristina. Încercăm să o conving“, a glumit Omoregie. Omoregie e născută în Grecia, crescută în Bulgaria, trăieşte în România şi joacă pentru Slovenia. E de şapte ani la Bucureşti.

Reclamă

“Mă văd stabilindu-mă aici. Sunt un copil al lumii“, a mai spus frumoasa handbalistă de la CSM Bucureşti.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:53
Minnesota Timberwolves va retrage tricoul lui Kevin Garnett
10:21
Mesajul Universității Craiova după eliminarea dramatică din Conference League: “Un vis superb”
10:13
Veste importantă pentru David Popovici! Bazinele de înot de la Lia Manoliu vor fi modernizate
10:05
Gigi Becali a dat verdictul în privința “legii Novak” după decizia lui Nicușor Dan: “Nu poate face ce vrea el”
9:56
“O dată la 100 de ani!” Florin Prunea, categoric după AEK Atena – Universitatea Craiova 3-2: “Nu poţi”
9:43
A auzit de interesul lui Dinamo pentru George Pușcaș și a reacționat: “Mi-e teamă de un singur lucru”
1 Pensia “ruşinoasă” pe care o primeşte Cornel Dinu. Dovada că România nu-şi respectă legendele: “Dreptate mioritică” 2 Gino Iorgulescu, veşti triste despre starea lui Dan Petrescu: “E foarte grav! Se zbârleşte pielea pe mine” 3 Fostul mijlocaș de la CFR Cluj și FCSB a ajuns să spele mașini de lux la 33 de ani: „Băi, cine ți-a dat ideea asta?” 4 Internaţionalul Mario Pineida a fost asasinat! Mama fotbalistului a fost şi ea atacată 5 Dinamo a început negocierile pentru prima mutare a iernii. Anunțul lui Andrei Nicolescu: „Avem un atu în plus” 6 Ajuns în vârful carierei în Serie A, românul îşi reziliază contractul. De ce clubul renunţă la el
Citește și