Publicat pe 17.11.2020 la 20:14 Actualizat pe 18.11.2020 la 01:04

Share pe Facebook Share pe Whatsapp
Olimpiu Moruţan, FCSB
Fotbal •
la 22:47

FCSB - Gaz Metan 1-0 | Provocarea lui Moruţan pentru CFR Cluj. "O să vedem cine e mai bun în meciul direct". Ce a spus despre Gigi Becali

• FCSB - Gaz Metan 1-0
  • Moruţan, pasă de gol
Observatornews.ro
Un tată din India și-a decapitat fiica adolescentă, după ce a văzut-o în compania unui băiat
Eurosport
Simona Halep, în topul celor mai titrate tenismene aflate în activitate! Locul ocupat de româncă
Cine sunt cele 25 de pretendente la inima Burlacului. Fetele pe care le va cunoaște Andi Constantin în această seară, de la 20.30
Spynews
Soția lui Mihai Petre a cucerit jurații Chefi la cuțite. Preparatul Elwirei Duda a primit numai laude: „Senzațional” / VIDEO
GSP
Gigi Becali, exploziv înainte de derby-ul cu CFR Cluj: „Tată, e Superman și nu știu eu?”
CaTine
Horoscopul zilei de 8 martie 2021. Berbecii au parte de oportunități în carieră. Află ce se întâmplă cu zodia ta
Cele mai noi știri Antena Sport
FCSB - Gaz Metan 1-0 | Andrei Miron îi duce lipsa lui Dennis Man! "Era golgheterul echipei" Ce a spus despre absenţa lui Coman
Fotbal intern •
la 22:37
  • Andrei Miron îi duce lipsa lui Dennis Man
  • FCSB, victorie chinuită pe Arena Naţională
Florin Tănase, FCSB
la 21:40
FCSB - Gaz Metan 1-0. Victorie dramatică! Florin Tănase a marcat în minutul 90+2. A fost primul şut pe poartă al roş-albaştrilor, care sunt din nou lideri
  • Tănase a adus victoria
Octavian Popescu, FCSB
la 21:58
Ratarea sezonului pentru FCSB! "Perla" lui Becali a uitat să strălucească. Octavian Popescu, un car de nervi
  • Octavian Popescu, ratare incredibilă în FCSB - Gaz Metan
  • Reacţie nervoasă a jucătorului de 18 ani
FCSB - Gaz Metan | Gigi Becali s-a răzgândit! Florin Tănase a jucat atacant doar 37 de minute. Cine a fost sacrificat pentru intrarea lui Vukusic
la 21:32
  • FCSB a început meciul cu Florin Tănase în atac
  • Ante Vukusic a intrat înainte de pauză
VIDEO. Mirel Rădoi, veşti excelente înaintea preliminariilor CM 2022! După Ianis Hagi şi Mihăilă, au marcat Stanciu şi Keşeru. Reuşită superbă a atacantului lui Ludogorets
Fotbal extern •
la 21:15
  • Veşti excelente pentru Mirel Rădoi
  • Stanciu şi Keşeru au marcat
VIDEO EXCLUSIV | Pandemia, coşmar pentru un fost campion din Liga 1. Trebuie să îşi închidă din nou restaurantul: "Am investit toate economiile"