Video

Ghetele lui ”Air” Jordan s-au vândut cu 1.500.000 dolari!

Cine e mai bogat: Michael Jordan ori LeBron James?
Baschet • 17 septembrie, 14:45

22:40 Universitatea Craiova – FCSB 2-3 | Florin Tănase, convins că i-a scos pe olteni din lupta pentru titlu. Cum s-a contrat cu un reporter: „Care greşeli?”. Ce a spus despre schimbarea antrenorului 22:36 Ce pedepse riscă PAOK după ce ultrașii au adus haosul pe finalul meciului cu Aris. Imagini incredibile sub privirea lui Răzvan Lucescu 22:31 Universitatea Craiova – FCSB 2-3 | „Azi mi-am luat revanşa!” Andrei Cordea, în culmea fericirii după golul crucial + Andrei Dumiter, mesaj clar pentru Toni Petrea: „Sper să prind tricoul şi să nu-i mai dau drumul” 22:05 VIDEOIncidente grave în PAOK – Aris, sub ochii lui Răzvan Lucescu. Fanii au făcut un scandal monstru! Update: meciul s-a încheiat 22:05 Universitatea Craiova – FCSB 2-3 | Meci nebun pe „Ion Oblemenco”! Toni Petrea l-a învins pe Laurenţiu Reghecampf. Andrei Cordea, eroul roş-albaştrilor. Gol URIAŞ în prelungiri! 21:55 LIVE SCOREReal Madrid – Sevilla 1-1 şi Napoli – Lazio 3-0 se joacă acum! Show total în Cadiz – Atletico Madrid 1-4. Chelsea – Manchester United 1-1. Toate meciurile tari sunt AICI 21:40 Universitatea Craiova – FCSB | Laurenţiu Reghecampf, pe modelul Gigi Becali! Antrenorul oltenilor şi-a „recunoscut” greşeala şi a făcut trei schimbări la pauză 20:52 Universitatea Craiova – FCSB | Andrei Dumiter, „pariul câştigător” al lui Toni Petrea! Preferatul lui Gigi Becali l-a lăsat pe bancă pe Constantin Budescu şi a marcat un gol crucial în derby 20:10 VIDEOMarius Şumudică, un car de nervi în Yeni Malatyaspor – Galatasaray 0-0! Antrenorul român a fost eliminat în minutul 90+7 după un scandal monstru 20:06 Anamaria Prodan nu îl iartă pe Gigi Becali. Reacţie acidă când a fost întrebată de oferta lui Arsenal pentru Ianis Stoica: „Îl căutau oamenii la palat sau la stână?”