anca prodan

Cum arată și cu ce se ocupă sora Anamariei Prodan. Motivul pentru care a renunțat la moștenirea fabuloasă care i se cuvenea
Fotbal • 30 decembrie, 21:23

21:40 Universitatea Craiova – FCSB | Laurenţiu Reghecampf, pe modelul Gigi Becali! Antrenorul oltenilor şi-a „recunoscut” greşeala şi a făcut trei schimbări la pauză 21:37 VIDEOIncidente grave în PAOK – Aris, sub ochii lui Răzvan Lucescu. Fanii au făcut un scandal monstru şi au întrerupt derby-ul din Salonic în minutul 90+2 20:52 Universitatea Craiova – FCSB | Andrei Dumiter, „pariul câştigător” al lui Toni Petrea! Preferatul lui Gigi Becali l-a lăsat pe bancă pe Constantin Budescu şi a marcat un gol crucial în derby 20:15 LIVE TEXTUniversitatea Craiova – FCSB 2-2. Meci nebun pe „Ion Oblemenco”! GOOOL! Cîmpanu a restabilit egalitatea! 20:10 VIDEOMarius Şumudică, un car de nervi în Yeni Malatyaspor – Galatasaray 0-0! Antrenorul român a fost eliminat în minutul 90+7 după un scandal monstru 20:06 Anamaria Prodan nu îl iartă pe Gigi Becali. Reacţie acidă când a fost întrebată de oferta lui Arsenal pentru Ianis Stoica: „Îl căutau oamenii la palat sau la stână?” 19:38 VideoUniversitatea Craiova – FCSB | Suporterii olteni s-au mişcat în timp record! Cozi uriaşe la casele de bilete + Sunt şanse mari ca meciul să se joace cu casa închisă! 19:20 FC Botoşani – FC Voluntari 1-1 | Criza continuă pentru echipa lui lui Marius Croitoru! Moldovenii au dat-o la pace cu „revelaţia” Ligii 1 19:18 FotoIncredibil! Doi suporteri au venit din America pentru a vedea Burnley – Tottenham, meci anulat din cauza ninsorii. Fanii au străbătut o distanţă de 7400 de kilometri 18:50 LIVE SCOREChelsea – Manchester United 1-1. Alexandru Cicâldău şi Olimpiu Moruţan, scoşi din echipă pentru derby-ul cu Marius Șumudică. Toate meciurile tari sunt AICI