Soiledis și-a luat adio de la FCSB. „Nu vă voi uita niciodată!” Ce i-a comentat Lukasz Gikiewicz
Fotbal intern • 27 iunie, 15:29

Planic şi Soiledis au revenit în România. Primele măsuri luate de FCSB, după ce i-a testat pentru coronavirus
Fotbal intern • 18 mai, 13:51

0:17 Ciprian Tătăruşanu, titular în victoria dramatică a lui AC Milan cu Empoli. Thriller cu echipa lui Răzvan Marin: 3 goluri marcate după minutul 90 0:10 Dan Petrescu, discurs sincer după CFR Cluj – Petrolul Ploieşti 1-0: „Mă interesează doar victoria, indiferent cum vine!” 1
oct.
23:55
LIVE BLOG | Robert Lewandowski a decis Mallorca – Barcelona 0-1! Lionel Messi, execuţie fabuloasă în PSG – Nice 2-1. Rezultatele zilei în Europa, AICI
1
oct.
23:52
Cristi Manea, mesaj genial pentru Dan Petrescu după CFR Cluj – Petrolul 1-0: „Îi mulţumesc că m-a trimis la cap! S-a gândit un pic!”
1
oct.
23:39
Gabi Tamaş, savuros după CFR Cluj – Petrolul Ploieşti 1-0: „Nu vedeţi că numai ei câştigă campionatul?”
1
oct.
23:36
Marius Croitoru şi-a făcut praf jucătorii, după CS Mioveni – FC U Craiova 2-2: „Unii atât pot! Mi-e greu să accept! În fotbal plăteşte unul singur!”
1
oct.
23:25
CFR Cluj – Petrolul Ploieşti 1-0. Campioana României a dat lovitura în minutul 90+1! Cristi Manea, eroul lui Dan Petrescu
1
oct.
23:24
Gică Popescu a dat de pământ cu George Puşcaş: „Dumnezeule, cu astfel de jucători vrem să mergem mai departe?!”
1
oct.
23:05
VIDEOLionel Messi, gol fabulos în PSG – Nice! Execuţie perfectă din lovitură liberă. Kylian Mbappe l-a aplaudat de pe bancă!
1
oct.
22:55
Robert Lewandowski, cifre uluitoare la Barcelona! Starul polonez doboară record după record pentru catalani. Cum a marcat cu Mallorca