loturi euro 2020

EURO 2020 | Ei sunt fotbaliștii care joacă pentru istorie! Componenţa loturilor celor 24 de echipe participante
Euro 2020 • 10 iunie, 16:45

3 august, 23:55 CFR Cluj – Young Boys 1-1 | „Era unul, cred că băuse ceva şi mă tot insulta!” Marius Şumudică, conflict cu un fan în timpul meciului! Jucătorul care l-a dat pe spate: „Zici că era reactor, rupea brazda sub el” 3 august, 23:52 Dezastru pentru Răzvan Lucescu la revenirea la PAOK! Meci de coșmar pentru echipa românului în preliminariile Conference League 3 august, 23:45 AS.ro LIVE | Ionuț Voicu este invitatul lui Cătălin Oprișan la AS.ro LIVE, de la 10:30! Fostul căpitan al Rapidului vine cu povești fabuloase din Giulești 3 august, 23:36 CFR Cluj – Young Boys 1-1 | „Ne-am cam retras!” Concluzie dură a lui Cristi Manea, după ce campioana României a fost egalată în prelungiri: „Trebuia să rămânem puțin mai sus” 3 august, 23:21 CFR Cluj – Young Boys 1-1 | „Ştim că o să suferim şi acolo!” Mario Camora vrea să îşi ducă echipa în grupele Champions League: „Trebuie să ne gândim la asta!” Ce a spus de „coşmarul prelungirilor” cu elveţienii 3 august, 22:59 Seară nebună în preliminariile Champions League! Ianis Hagi și Rangers, înfrângere în Suedia. Florin Niță a fost titular în Sparta Praga – AS Monaco 0-2. Toate rezultatele sunt AICI 3 august, 22:45 CFR Cluj – Young Boys 1-1. Nebunie în Gruia! Campioana României a ratat dramatic victoria în prelungirile partidei. Coşmarul elveţian a „lovit” din nou 3 august, 22:31 Antrenorul lui Reading, mesaj direct pentru George Puşcaş după ce s-a vorbit despre plecarea atacantului român 3 august, 21:55 CFR Cluj – Young Boys | Cristi Manea, eroul lui Șumudică din prima repriză! Fundașul campioanei a marcat și a salvat un gol ca și făcut la poarta lui Arlauskis 3 august, 21:36 CFR Cluj – Young Boys | Dezastru pentru Denis Alibec şi Marius Şumudică! Atacantul a rezistat doar 20 de minute pe teren