maradona junior

Dramă pentru fiul lui Maradona în Italia! Infectat cu COVID-19, vrea să ajungă de urgență în Argentina
Fotbal • 26 noiembrie, 7:22

9:56 LIVE SCOREAustralian Open 2022 | Emma Răducanu – Danka Kovinic, 10:10. Campioana de la US Open, tot mai aproape de duelul stelar cu Simona Halep 9:46 Australian Open 2022 | Simona Halep, favorită la semifinale! A rămas cel mai bun cap de serie de pe sfertul ei! Trei favorite, OUT 9:42 EXCLUSIVGigi Becali s-a decis cum va arăta atacul FCSB! A lămurit situația lui Claudiu Keșeru. Primul 11 pentru derby-ul cu CFR Cluj 9:31 ”Mă așteptam să nu mă îmbrătișeze!” Ralf Rangnick i-a dat replica lui Cristiano Ronaldo, după ce superstarul lusitan și-a ieșit din minți: ”Vei înțelege când vei fi antrenor!” 9:02 Australian Open 2022 | Reacția Soranei Cîrstea după calificarea în turul 3. Ce spune de meciul de foc pentru optimile de la AO 8:55 Scandalul continuă! Novak Djokovic vrea să dea în judecată Guvernul Australiei. Liderul ATP cere dublul premiului de la Australian Open pentru ”rele tratamente” 8:53 AS.ro LIVE | Virgil Tudose, invitatul lui Cătălin Oprișan, de la 10:30! Singurul Grand Master din România la table vine să facă show 8:23 Australian Open 2022 | Surprize uriașe la Melbourne! Simona Halep a scăpat de două adversare de top și are drum liber spre semifinale 7:59 Australian Open 2022 | Sorana Cîrstea – Karolina Kucova 6-2, 6-4. „Sori” s-a calificat în turul 3, după o nouă victorie entuziasmantă. Adversară de top în runda următoare. Begu, eliminată 1:18 Final HALUCINANT în Leicester – Tottenham. În minutul 90+4, gazdele conduceau cu 2-1. Ce a urmat e ireal